reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

dziewczyny, rzuccie pare nazw tych zelow czy masci na zabki... bo cos czuje, ze u nas sie zaczyna... ::)
 
reklama
dzieki...

tylko moze mi ktos wyjasnic, czemu te leki maja takie nazwy, co to nie idzie zapamietac???
ja nawet nie pamietam nazw lekow, ktore bralam miesiacami... malo, zapamietac... ja polowy przeczytac nie potrafie... ;)
 

Alan zabkuje i juz jestem u kresu wytrzymalosci....biedak ryczy jakby go zarzynali a ja nie jestem w stanie mu pomoc, histeryzuje na maxa i nie wiem co robic......
 

gryzaczki ma ale musze mu kurcze trzymac, bo nie bardzo mu to wychodzi, za to bardzo smakuja mu moje kostki od palcow.........nawet nie wiedzialam ze moje dziecie ma taki scisk w bezzebnych szczekach niczym pitbul.....az mnie kostki bola ;)
 
jeeesuuuu... ja sie nie dziwie shady, ze Cie od wyrodnych matek nawyzywali, jak Ty dajesz niemowleciu kosci obgryzac... ::)
 
reklama
Do góry