reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
My mamy od wczoraj widocznego pierwszego zabka:D Wyszedl w wieku 8 miesiecy (no bez 5 dni). Mala jest troche bardziej marudna niz zwykle, pcha wszystko do buzi, przerywa co chwile ciagniecie mleka z butli i troche jeczy przez sen. Ale nie jest zle:) oby reszta tez tak lekko wychodzila:)
 
Lista bezzebatków:-D:-D


Miłoszek mama kaskax25
Adrianek mama_karincia_
Tomek mama jakubka
Tomus mama Malinka2109
Alicja mama Piwonia_2
Hania mama zylcia588
Julka mama megaczka
Natalka mama natt
Maja mama jestemJolka
Julitka mama Enka
Majeczka mama izabela...
Zosia mama reksio83


Zdecydowanie za rózowo jest na liście, chyba nie jesteśmy z karincia jakimi ostatkami z chłopców?Dopisywac sie kto ma ochotę:-)

 
Ostatnia edycja:
O! no proszę proszę! troszke tych bezzebnych jest:)! A ja myślałam,że to Natka tylko ciagle ze wszystkim tak ostatnia jest...

Ale wiecie co? Mimo kuszącej nagrody dla ostatniego bezząbkowca, to nie mogę się doczekać tego 1-szego zębola:):)!

Ciekawe,kto wygra:):):)....
 
Lista bezzebatków:-D:-D


Miłoszek mama kaskax25
Adrianek mama_karincia_
Alicja mama Piwonia_2
Gabi mama Efe 1980

Hania mama zylcia588
Julka mama megaczka
Natalka mama natt
Maja mama jestemJolka
Julitka mama Enka
Mayka mama aga_irlandia
Majeczka mama izabela...

Zdecydowanie za rózowo jest na liście, chyba nie jesteśmy z karincia jakimi ostatkami z chłopców?Dopisywac sie kto ma ochotę:-)

No to my też się dopisujemy, żeby trochę niebieskiego dorzucić:-D Niby dziąsełka na dole opuchnięte, ale jakoś nic tam nie widzę...
 
jejus, a ja troszke zaluje, ze my mamy juz 2 zabki, bo prezencki wykonany przez Piwonie bardzo kusi ;-)
 
reklama
Do góry