reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Mateuszek ma 4 zęby ale idzie już dolna trójka i wogóle nie wiem czy tym razem więcej zębów nie wyjdzie odrazu bo i górne 2 i 3 widac że idą chociaż jeszcze się nieodsłoniły
 
reklama
U nas 25 maja wyszedl 10 zabek!!!!
Byc moze mamy juz wiecej-nie wiem bo od soboty moja niunka na sluzbie u babci:-D ze wzgledu na nasz wyjazd do Anglii:-)
 
Gratulacje zebacze!!!!:-):-):-)
u nas wykluwaja sie gorne dwojki - 7 i 8 zabek
i chyab cos na dole sie szykuje bo paluszki w kolko w buzi ale jeszce nie zauwazylam..
 
Kochane cioteczki - dziękujemy za gratulacje :):):)
I...jak to powiedzieć...mamy 11ego :) - sprawcę dzisiejszego ogromnego marudzenia :( obawiam się że noc także może być ciężka - bo to kolejna czwóreczka - na razie dziura w wielce napuchniętym purpurowym dziąśle, a w głębi tego krateru nowiuski zabek :)
Jednak dwójeczki to pikuś przy tych czwórkach...
 
uściskam :) i mam nadzieje że do piątku marudzenie przejdzie bo głupio tak by było na roczku...niech ten 12 sty na razie poczeka ;)
 
No dzieciaczki macie czym gryźc. Mateuszek ostatnio strasznie zaczął gryźc chociaż ma zaledwie 4 zęby a boli to okrutnie:no::szok:A jak dobrze pójdzie to będzie miał niedługo 8 zębów bo widzę 4 w natarciu.Anajśmieszniejsze jest jak mu górne jedynki wyszły i je wyczuł to przychodzi do mnie i specjalnie zębami zgrzyta i się cieszy... Okrutny jest... bo ja niecierpię takiego dźwięku aż mi ciary idą:tak::-)
 
reklama
jejku 12 w trakcie Baśka ale to Karolkowi idzie, u nas ciagle tylko dolne jedynki i połowa 1 górnej:-)
 
Do góry