• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czyzby to już ząbki miały sie pojawić ?

stokrotki

czerwcowa mamuśka (2006)
Dziewczyny moja Zofka od dobrego tygodnia ślini się okropnie(poprostu wydobywa z siebie strumienie sliny) . Stała sie niesamowicie marudna , często dokucza jej biegunka , straciła apetyt...... Wyczytałam że takie objawy pojawiają się kiedy mają pojawić się ząbki. Sama już nie wiem troszke za wcześnie , no ale patrząc na to z drugiej strony to różnie się dzieciaczki rozwijają . A może to normalne , może wasze pociechy też tak mają??

Pozdrawiam Marta
 
reklama
mojej Noemi tez leci potok sliny...strzela balony z niej ;D ale czasami mimo objawow dlugo nie pojawiaja sie zeby...mojej kolezanki synek skonczy niedlugo poltorej roczku a ma AZ 4 zeby ::) :laugh: a marudny i niejadek jest od czasu jak skonczyl pol roczku... wiec badz tu madry i pisz wiersze... Mysle ze trzeba cierpliwie czekac i obserwowac... moja mama zawsze jak widziala ze robia sie biale dziacelka pokala nam lyzeczka... ;D i wtedy wiedziala czy juz sie przebilo cos czy jeszcze nie
 
nasza Paulinka tez sie ostatnio slini i pieni - zartujem ze na wscieklizne mielismy ja zaszczepic ;D. a gdzies cztalam ze objawy zabkowania pojawiaja sie duzo szybciej niz zabki bo nawet 3 miesiace szybciej...wiec gdby tak bylo w naszym przypadku to maluchy mialyby jakos po pol roku wiec w normie ;)
 
Oliwka też sie strasznie ślini i moja siostra oglądała jej dziąsełka i powiedziała ze rozpulchnione ja nie wiem bo się nie znam a wcześniej nie zwróciłam uwagi jakie były
ale wolałabym żeby to jeszcze nie zęby bo słyszałam że jak tak wcześnie wychodzą to się szybko psują
 
Stokrotki u mojego takie objawy pognały nas do lekarza (zwłąszcza częsta ciągnąca się okrutnie kupa) i okazało się że dziąsła rozpulchnione - zabki (dolne jedynki) mogą być wg lekarza nawet za 2 tyg ale mogą nawet za ponad miesiąć...- bo mu ciężko u takich maluchów przewidzieć ile to potrwa, tylko że u Karolka już te zeby prześwitują przez dziąsła - zwłaszcza prawy - widzę 3 białe kropeczki...
A jak będzie dużo kup to mamy dawać 1/4 smecty - dziecko nie trawi tej śliny którą w dużej ilości połyka i dlatego takie kupy. Poza tym dostaliśmy żel znieczulający i Panadol w razie potrzeeby
Ale najlepiej idź do lekarza żeby mieć pewność skąd te biegunki bo u takich maluchów one mogą oznaczać mnóstwo rzeczy - lepiej wykluczyć że nic się nie dzieje
 
u nas przez ponad tydzień też były takie ciągnące sluzowate kupki a teraz od 3 dni nic wogóle i nie wiem co jest może to po moich 10 batonach
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry