reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyzby to już ząbki miały sie pojawić ?

stokrotki

czerwcowa mamuśka (2006)
Dołączył(a)
19 Sierpień 2006
Postów
1 313
Miasto
Irlandia/Oranmore
Dziewczyny moja Zofka od dobrego tygodnia ślini się okropnie(poprostu wydobywa z siebie strumienie sliny) . Stała sie niesamowicie marudna , często dokucza jej biegunka , straciła apetyt...... Wyczytałam że takie objawy pojawiają się kiedy mają pojawić się ząbki. Sama już nie wiem troszke za wcześnie , no ale patrząc na to z drugiej strony to różnie się dzieciaczki rozwijają . A może to normalne , może wasze pociechy też tak mają??

Pozdrawiam Marta
 
reklama
mojej Noemi tez leci potok sliny...strzela balony z niej ;D ale czasami mimo objawow dlugo nie pojawiaja sie zeby...mojej kolezanki synek skonczy niedlugo poltorej roczku a ma AZ 4 zeby ::) :laugh: a marudny i niejadek jest od czasu jak skonczyl pol roczku... wiec badz tu madry i pisz wiersze... Mysle ze trzeba cierpliwie czekac i obserwowac... moja mama zawsze jak widziala ze robia sie biale dziacelka pokala nam lyzeczka... ;D i wtedy wiedziala czy juz sie przebilo cos czy jeszcze nie
 
nasza Paulinka tez sie ostatnio slini i pieni - zartujem ze na wscieklizne mielismy ja zaszczepic ;D. a gdzies cztalam ze objawy zabkowania pojawiaja sie duzo szybciej niz zabki bo nawet 3 miesiace szybciej...wiec gdby tak bylo w naszym przypadku to maluchy mialyby jakos po pol roku wiec w normie ;)
 
Oliwka też sie strasznie ślini i moja siostra oglądała jej dziąsełka i powiedziała ze rozpulchnione ja nie wiem bo się nie znam a wcześniej nie zwróciłam uwagi jakie były
ale wolałabym żeby to jeszcze nie zęby bo słyszałam że jak tak wcześnie wychodzą to się szybko psują
 
Stokrotki u mojego takie objawy pognały nas do lekarza (zwłąszcza częsta ciągnąca się okrutnie kupa) i okazało się że dziąsła rozpulchnione - zabki (dolne jedynki) mogą być wg lekarza nawet za 2 tyg ale mogą nawet za ponad miesiąć...- bo mu ciężko u takich maluchów przewidzieć ile to potrwa, tylko że u Karolka już te zeby prześwitują przez dziąsła - zwłaszcza prawy - widzę 3 białe kropeczki...
A jak będzie dużo kup to mamy dawać 1/4 smecty - dziecko nie trawi tej śliny którą w dużej ilości połyka i dlatego takie kupy. Poza tym dostaliśmy żel znieczulający i Panadol w razie potrzeeby
Ale najlepiej idź do lekarza żeby mieć pewność skąd te biegunki bo u takich maluchów one mogą oznaczać mnóstwo rzeczy - lepiej wykluczyć że nic się nie dzieje
 
u nas przez ponad tydzień też były takie ciągnące sluzowate kupki a teraz od 3 dni nic wogóle i nie wiem co jest może to po moich 10 batonach
 
reklama
Do góry