reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Anielap wiesz ja bym się chyba bardziej zdała na wiedzę Dorotki i jednak poszła do dentysty, zeby to fachowiec obejrzał.
No bo szóstki to też mi się jakoś tak nie w tym wieku wydaję (choć wiedza moja żadna).
 
reklama
Dorotka-my oczywiscie poprawiamy :-) bo z zewnatrz jej wychodzi to super a od wewnatrz jeszcze troche wody uplynie zanim bedzie to dokladne ;-)
Najwazniejsze jednak cieszy mnie to ,ze nigdy nie protestuje ze ma umyc zeby... i zawsze robi to chetnie... a co do barwiacego zelu to nigdy sie nie spotkalam...i lepiej zeby to moje dziecko nie widzialo :-D
 
Nadal nie znalazłam tego żelu:no: Ale pamiętam i szukam...

Co do szóstek to mam potwierdzone. Jakis czas temu byłam z Zu u lekarza bo skarżyła się na bolące ucho. I wyszło że ucho zdrowe, a ból może wynikać od wyżynającej się szóstki.
Wiem, że brzmi to niwiarygodnie, sama też w to nie mogłam uwierzyc, ale liczyć umiem i są to napewno szóstki. na dole. Mimo że nie ma jeszcze piatek u góry.
 
Aniela wszystko mozliwe...jak czlowiekowi zamiast rak konary drzew wyrastaja to 6 nie sa tu jakims dziwadlem wielkim...Oby tylko nie sprawialy Zu bolu-to najwazniejsze...a za zelem tym brwiacym patrzylam na allegro ale nic nie znalazlam :/
 
Moj Kubus ma 3i pol miesiaca i ma juz 2 zabki- rzeczywiscie zrobil kupke koloru ciemno zielonego( dzieki nie wiedzialam) Zaczelam stosowac zel Orajel, ale sie nie sprawdzil- Pozdrawiam
 
Do góry