reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

a ja dzisiaj Zauwazylam przez przypadek kolejny zabek - dolna dwojak - wiec na stanie mamy juz 6 ... ale mala ostatnie 2 dni/noce jest marudna ... moze dzisiaj bedzie lepiej ... chociaz nie wiem bo druga gorna 2 w drodze ...
 
reklama
u nas na razie ząbków 8 ale nie wiem czy czwórki nie wychodzą bo jakoś się znowu slini przeokropnie ale podejrzec nie pozwoli
 
U nas kłopoty z jedzeniem, Natka nie chce za bardzo jeśc, nawet jak sama do łapki dostaje, co ostatnio było gwarancją, ze zje :-( ślini sie tak,że chodze tylko i za nią podłoge wycieram, nie wiem czy coś idzie, ale oby to były zęby, bo przynajmniej jakieś wytłumaczenie, a tak, to jak do tego dorzucę jeszcze marudzenie, to idzie sie załamać :-(
 
rybcia a wiec jednak nasze dzieci nie maja tyle samo zabkow :) gratulacje :)

marta oby to byly zabki a nie nic gorszego ...
 
No i podejrzenia sie sprawdziły, Natalka przed chwilka dała mi mały koncercik, a jak tylko posmarowałam jej dziąsełka, jak ręka odjął, śpi dalej smacznie :-)
 
reklama
Do góry