reklama

Ząbkowanie

maarta100

Szczęśliwa mamusia
Rozwiązania
0
No patrzcie jak to jest;-) mój syn zawsze miał najamniej zebów a teraz od 2 mcy 20 na stanie;-)

reklama

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
maarta to Antos jest pewnie pierwszym dzieckiem z kompletem zebow mlecznych :) gratulacje ...
u nas tez chyba gorna piatka sie pcha bo mala podobnie jak u Joaski pcha caly czas lapy do buzi ...

Asiun

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Muszę się gdzieś pochwalić bo pęknę:-) a że na wrześniowych mamach jakoś się nie zadomowiłam, to Wam napiszę:-p
Igoruch od trzech dni "gryzie" dwoma zębami:tak: Dwie dolne jedynki mu wyszły w odstępie 4 dni i jest teraz zębaty:-)

woloszki

Kocham M&M i D2 :*
Miasto
Legionowo
Rozwiązania
0
No to gratulacje dla Igora.
No i mozemy go wpisac na liste kwietniowych dzieciaczkow :-p:-p:-p:-p

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
jak ten czas szybko leci ... jeszcze niedawno nasze kwietniowe dzieci mialy takie sany uzebienia :)
gratulacje dla Igora :)

reklama

lenka1983

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Mamusie proszę o radę .
Od jakiś dwóch tygodni moja córeczka podczas karmienia pręzy się bardzo ,robi się czerwona i płacze .Wygląda to tak jakby miała kolke .Podkurcza nózki .Podobnie jest przed snem ,jak ssie smoka ,bardzo się denerwuje i pręzy się cała i płacze.
Do tej pory była pogodnym dzieckiem ,bez kolek ,z apetytem że hohho potrafiła się bawić w ciągu dnia po 3 godziny ,śmiała się gruchała ,w ogóle nie marudziła ,a teraz wstaje marudzi ,jak je to płacze i pobawi się godzinke a raczej pomarudzi i znowu chce spać .Zaczeła się ślinic i rączki też wkłada do buzi
Nie poznaje mojej córki .
Czy to wszystko może zwiastować ząbkowanie?
Zrobiłam jej kontrolną morfologie razem z crp i jest wszystko okey,więc chyba nie ma możliwości aby miała zapalenie ucha lub infekcje ddróg moczowych ?
Chyba że moje dziecko teraz zaczeło kolki w co nie wierzę .
Z gory dziękuje za rady

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test