)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Ząbkowanie

martap22

Mama kwietniowa 2006
Rozwiązania
0
zakladam ten watek bo pewnie juz niedlugo naszym pociechom zaczna wychodzic zabki wiec bedziemy mogly wtedy dzielic sie informacjami na ten temat wlasnie na tym watku. ja w sumie zauwazylam ze wiki od jakiegos czasu sie slini mocno i z babelkami i ciagle wytyka jezyczek i sie oblizuje.Paluszkow niby nie wklada czesciej do buzi ale je swojego hipcia:) czy to nie za wczesnie na zabki?musze poobserwowac jej dziaselka,moze cos bedzie widac. chociaz wiem ze nawet w polowie 2 miesiaca moga pojawic sie juz pierwsze zabki.gryzaczek w sumie juz mam.

reklama

dori

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U nas to samo. Sliny co niemiara, oblizywańsko non stop a i rączki prawie cały czas jak nie ma smoka to wędrują w buziaku.

ewcik

mama kwietniowa 2006
Rozwiązania
0
Ja tez zauwazylam ze Norbik ostatnio zaczal sie slinic. Czyzby to juz faktycznie zabki ??? Wydaje mi sie, ze troche wczesnie, ale moze...

Anek@

Rozwiązania
0
Kubus tez bardzo mocno zaczal sie slinic i wsadza wszystko do buzi najchetniej piastki...i dziaselka zaczely mu sie robic biale..ale to chyba za wczesnie na pierwsze zabki ???

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Rozwiązania
0
Nie martwcie się, bo ponoć takie ślinienie może się zacząć na kilka miesięcy przed pierwszymi ząbkami, więc wnioskuję, że to jeszcze nie to. Ale z drugiej strony zdarzają się przypadki, że dziecię rodzi się z ząbkiem!

Magdaleona

Rozwiązania
0
No u Oliwki też wystepuje mocny ślinotok - zwłaszcza wieczorkiem, rączki nonstop w buzi (no chyba że buzia jest zatkana smokiem) ale smoka ciągnie tak intesywnie, że czasem sprawdzam czy nie jest głodna wcześniej - ale nie!
Na środowej wizycie u lekarki mówiłam o tym ślinieniu, ale ząbków jak na razie nie widać

martap22

Mama kwietniowa 2006
Rozwiązania
0
dzis w nocy obudzily mnie dziwne odglosy,patrze a Wiki je becik na ktorym lezala.Bylo to po polnocy i sie zdzwiilam ze juz zglodniala.Dalam je smoczka i tak go ssala pzrez godzine,oczywiscie co chwile jej wylatywal wiec musialam go jej wkladac do buzi.w koncu dalam jej piers i usnela ale nie na dlugo. po 2 godzinach zaczely sie jej slynne koncerty-stekanie i jeczenie i wydawanie takich odglosow jak slon wiec nazywana jest pzrez nas sloniiatkiem:)nawet przez sen tak robi-o zgrozo. acha,chyba nie ten watek:))
mialam tu napisac ze slini sie niemilosiernie i jest marudna i placzliwa a jak ma smoczka w buzi to slina az jej wychodzi bokami.

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
nasza mala tez sie slini co niemiara :)
ciekawe czy bedzie miala zabki tak szybko jak michalek - pierwszy przebil sie jak maly skonczyl 4 miesiace;

iza1

Miasto
Tauzen :)
Rozwiązania
0
Karolcia też bardzo się czasami ślini, i tak samo jak Wasze pociechy wklada rączkę do buzi nawet jak na pewno nie jest głodna, smoka wypluwa a wkłada rączkę :p Wnioskuję że to chyba normalne w jej wieku skoro inne dzieciaczki też to robią. Ciekawe któremu z nich wyjdzie pierwszy ząbek ???

reklama

lidijka

kwietniowa matka polka 06
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
Czy Wasze dzieciaczki też mają takie białe dziąsełka? O ślinotoku nie wspomnę. Czy są jakieś korzyści ze znalezienia pierwszego ząbka? Moze tatuśka na coś naciagnę? Hi,hi.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry