reklama

Ząbkowanie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez martap22, 3 Czerwiec 2006.

1. martap22

martap22 Mama kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zakladam ten watek bo pewnie juz niedlugo naszym pociechom zaczna wychodzic zabki wiec bedziemy mogly wtedy dzielic sie informacjami na ten temat wlasnie na tym watku. ja w sumie zauwazylam ze wiki od jakiegos czasu sie slini mocno i z babelkami i ciagle wytyka jezyczek i sie oblizuje.Paluszkow niby nie wklada czesciej do buzi ale je swojego hipcia:) czy to nie za wczesnie na zabki?musze poobserwowac jej dziaselka,moze cos bedzie widac. chociaz wiem ze nawet w polowie 2 miesiaca moga pojawic sie juz pierwsze zabki.gryzaczek w sumie juz mam.

2. dori

dori Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas to samo. Sliny co niemiara, oblizywańsko non stop a i rączki prawie cały czas jak nie ma smoka to wędrują w buziaku.

3. reklama
  4. ewcik

ewcik mama kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez zauwazylam ze Norbik ostatnio zaczal sie slinic. Czyzby to juz faktycznie zabki ??? Wydaje mi sie, ze troche wczesnie, ale moze...

5. Anek@

Anek@ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kubus tez bardzo mocno zaczal sie slinic i wsadza wszystko do buzi najchetniej piastki...i dziaselka zaczely mu sie robic biale..ale to chyba za wczesnie na pierwsze zabki ???

6. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie martwcie się, bo ponoć takie ślinienie może się zacząć na kilka miesięcy przed pierwszymi ząbkami, więc wnioskuję, że to jeszcze nie to. Ale z drugiej strony zdarzają się przypadki, że dziecię rodzi się z ząbkiem!

7. Magdaleona

Magdaleona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No u Oliwki też wystepuje mocny ślinotok - zwłaszcza wieczorkiem, rączki nonstop w buzi (no chyba że buzia jest zatkana smokiem) ale smoka ciągnie tak intesywnie, że czasem sprawdzam czy nie jest głodna wcześniej - ale nie!
    Na środowej wizycie u lekarki mówiłam o tym ślinieniu, ale ząbków jak na razie nie widać

8. martap22

martap22 Mama kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzis w nocy obudzily mnie dziwne odglosy,patrze a Wiki je becik na ktorym lezala.Bylo to po polnocy i sie zdzwiilam ze juz zglodniala.Dalam je smoczka i tak go ssala pzrez godzine,oczywiscie co chwile jej wylatywal wiec musialam go jej wkladac do buzi.w koncu dalam jej piers i usnela ale nie na dlugo. po 2 godzinach zaczely sie jej slynne koncerty-stekanie i jeczenie i wydawanie takich odglosow jak slon wiec nazywana jest pzrez nas sloniiatkiem:)nawet przez sen tak robi-o zgrozo. acha,chyba nie ten watek:))
    mialam tu napisac ze slini sie niemilosiernie i jest marudna i placzliwa a jak ma smoczka w buzi to slina az jej wychodzi bokami.

9. idzia

idzia mama: X 2000; IV 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nasza mala tez sie slini co niemiara :)
    ciekawe czy bedzie miala zabki tak szybko jak michalek - pierwszy przebil sie jak maly skonczyl 4 miesiace;

10. reklama
  11. iza1

iza1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Karolcia też bardzo się czasami ślini, i tak samo jak Wasze pociechy wklada rączkę do buzi nawet jak na pewno nie jest głodna, smoka wypluwa a wkłada rączkę :p Wnioskuję że to chyba normalne w jej wieku skoro inne dzieciaczki też to robią. Ciekawe któremu z nich wyjdzie pierwszy ząbek ???

12. lidijka

lidijka kwietniowa matka polka 06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy Wasze dzieciaczki też mają takie białe dziąsełka? O ślinotoku nie wspomnę. Czy są jakieś korzyści ze znalezienia pierwszego ząbka? Moze tatuśka na coś naciagnę? Hi,hi.

Poleć forum