reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Karolinka ma widocznego jednego ząbka - dolną jedynkę, jednak nie przebiła sie ona jeszcze przez dziąsełko, ciekawe kiedy to nastąpi, ale może to jeszcze potrwać. Ślinienie jest na porządku dziennym :) i "zjadanie" wszystkiego co możliwe.
 
reklama
Oliwka też wszystko ładuje do buzi, ale jak na razie ząbków nie widać - zobaczymy bo ostatnio też stała sie marudna
 
u nas mala ma doslownie slinotok - bez pieluszki nie ma sie co ruszac - i wszysko oczywiscie laduje w buzi razem z nieszczesnym kciukiem - zaczynaja sie problemy ...
 
Dzis wizyta u lekarza, moje podejrzenia o zbaku nie potwierdzily sie. Lekarka stwierdziala ze to jeszcze nie to.
A Maja slini sie jak piesek:)) cala reke do buzi pcha na dolnym dziasle widac biala kropke i tez czuje jakby incaczej ssala piers bardziej mnie boli.
Pamietam jak Maksowi wychodzily pierwsze zabki to wyszly szybko bez bolesnie i bez zadnych objawow nagle sie pojawily dwie dolne jedynki:)))Pozniej juz mial takie popuchniete miekkie dziasla w tych miejscach gdzie pojawialy sie nastepne. Natomiast u Mai ni widu ni slychu miekkich popuchnietych dziaselek:))))
 
Wiki od pewnego czasu slini sie strasznie,nie nadążam jej buzi wycierac i wszystko oczywiscie w buzi ale najlepsze sa raczki,najlepiej od razu cala piącha a jakby mogla to i dwie by wsadzila :p
 
Ja z majówek. Natalka naszej Maxin ma już 1 ząbka, a drugi się przebija :-)
Ślinienie to oznaka normowania się pracy ślinianek. Oznaką pojawiania się ząbków jest zanik tej falbanki z dziąsełek. Mój Jakub też się "pięknie" ślini :-)
 
no prosze majowki nas wyprzedzaja w zabkowaniu :)

my jescze zabkow nie mamy ale dzis mala dala niezly pokaz puszczania babelkow ze sliny - pieluche mozna buylo wykrecac :)
 
No i sie zaczelo... lece bo Natalka placze juz 5 raz tej nocki, ktora sie jeszcze na dobre nie zaczela  :( Trzymajcie kciuki....zabki nadchodza :p a z nimi nieprzespane nocki...buuuu  :(
 
reklama
mój w nocy budzi się przeważnie co godzinkę ale nie płacze tylko popije chwilke z cycka i zaraz zasypia - natomiast w dzięń płacz jest okropny
 
Do góry