reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Oliwka też ma lekko białe "wierzchy" dziąsełek, ślinotok jakby troszkę mniejszy. A na naciągnięcie tatusia każdy powód jest dobry ;)
 
reklama
mój też się ślini i wpycha sobie wszystko do buzi - no i ma tam takie dwie białe kropki ( ale n ie wiem czy to jeszcze nie zawcześnie na ząbki)
 
Karolinka też się ślini strasznie, kładę ją na pieluszkę a po jakimś czasie pieluszka mokra ;D, a dziąsełka też ma białe, więc chyba to normalka w wieku naszych maluszków :)
 
U nas też jest megaśny ślinotok. Po kilku minutach wycierania gębusi tetrą pielucha jest mokra. Mam nadzieję, że nie pójdzie w ślady mamuśki, która już w 3 miesiącu miała dwa ząbki ::) Ostatnio przy zmienianiu pieluchy złapał swoje śpioszki, wsadził do buzi i tak je obślinił w kroku jakby się zsikał ;) A to była dosłownie chwilka ;)
 
Zuczek-to pzrebojowego masz chłopaka
U nas ślinotok minął,ale rączki wędrują do buzi ale to chyba jeszcze nie to.kupilam wczoraj jakas gazetke i jest opisany kazdy miesiac po miesiacu co dzidzia juz powinna umiec,fajne-no ale to nie ten watek
 
mojemu michalowi pierwsze dwa zabki wyskoczyly zaraz na poczatku piatego miesiaca - jak widac wcale to nie takie rzadkie te wczesne zabki u maluchow
 
u nas do ząbków jeszcze chyba daleka droga bo mały praktycznie się nie ślini czasami puszcza tylko bąbelki :)Kasi pierwsze 2 ząbki wyszły jak miała 7 miesięcy
 
reklama
No a ja zaczynam dokładnie obserwować. Ślinienie już dłuższy czas jest, łapki wędrują do buzi a od kilku dni nieuzasadnione marudzenie, a przy karmieniu coś tak mi pogruza brodawki. Coś mi to wygląda na dolne jedynki. Ale nie jestem doświadczona w kwestii ząbkowania. Tatuś miał pierwsze w 4 miesącu, więc kto wie...
 
Do góry