reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Karolinka dziękuje za gratulacje :)
Malutka dziś jest bardzo marudna i teraz pytanie czy to ząbki czy szczepionka, bidulka wszystko na raz :( Dziś dałam jej jedną dawkę Nurofenu dla dzieci od 3 m-ca życia, nie zasnęła po tym ale mam wrażenie że poprawił jej się humorek więc coś pomogło, też mam opory żeby jej to podawać ale może dzięki temu jej ulży.
 
reklama
Iza, Gosiek-gratulacje dla maluszkow i ich zabkow:)
a u nas chyba na razie jest etap twardnienia dziaselek bo mala czesto placze nie wiem z jakiego powodu-ani to brzuszek,ani kupka,czesto sie wybudza w nocy i wklada rece do buzi i pociera (znaczy trze z calej sily) dziaselka,ale jeszcze nic nie widac.ale kupilam jej zel na dzieselka i bedziemy sie smarowac
 
papajka pisze:
Na szczęście zęby rosną podobno skokowo. Kilka dni bólu i kilka dni przerwy :)
Dobrze wiedzieć :) A ja juz się cieszyłam, że mojej córci się poprawiło, jakas taka weselsza dzisiaj i myślałam, że po prostu to było cos co jej dolegało i juz przeszło, a to jeszcze może wócić :o buuuu
 
NO to u nas zabkowanie stanelo na jakis czas ale juz wczoraj zaczelo sie od nowa:((((( Maja jeczy i wszystko gryzie ulge jej tylko przynosi jak jej masuje dziaselka, zadne zele nie sprawdzily sie ani w jej wypadku ani w Maksia:((((
Dziewczyny zastanawiam sie jak to bedzie z karmieniem piersia dzieciaczka z zabkiem :))) na sama mysl juz mnie brodawki bola:)))) MOja Maja to teraz jak czasami mnie zlapie to mam dosc:))))
 
reklama
Magdaleona - najlepsze życzonka dla Oliwki z okazji 5 miesięcy poza brzuszkiem :) :D
Karolinka dziękuje za gratulacje, chyba Miruś był pierwszy :) nie wiem dokładnie kiedy się mu przebiły, mojej Karolince 15 sierpnia, ale 16 można je było dokładniej wyczuć pod palcami i zobaczyć i tą datę uznałam za datę wyjścia tych ząbków :)
 
Do góry