reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

reklama
cześć cioteczki, dawno nas tu z Emi nie było.
Czasem tylko podejrzałam zdjęcia naszych wrześniowych śliczności, żeby przekonać się jak pięknie rosną :)

U Emi już od dłuższego czasu pełen garniturek w buziolce czyli 16 zęboli i w związku z tym moje pytanko: czy byłyście już z maluszkami u dentysty czy tez pedodonty??
Bo u Milusi zauważyłam ostatnio ciemne plamki na dwójkach i zastanawiam się czy to nie próchnica? Chyba czas się wybrać do lekarza, tylko ze Emi ledwo mi daje zajrzeć do buźki , a co dopiero obcej babce?
Mycie ząbków i dieta bez cukru jak widać nic nie pomogła :no:
 
U nas niektóre ledwo co widac z dziąseł.Ogólnie po prawej stroni ze złamanym zębem na krótsze a po lewej dłuższe zęby.
 
O dobry pomysł żeby odswieżyc ten watek :tak:

U nas tylko 12 sztuk, nie mamy ani jednej trójki jeszcze.

Bardzo jestem ciekawa czy któryś z dwu latków ma tak mało zabków jak my :confused:
 
Do góry