reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Elamama

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2017
Postów
70
Drogie Mamusie, moja mała od wczoraj ma biegunkę; całą noc jeczala, poplakiwala i ryczala. Okazuje się ze to ząbek, który już prawie się przebił. Mam pytanko co obecnie poleca się w takich przypadkach -jakieś sprawdzone metody.Ratujcie ! Z Waszego doświadczenia jak długo będzie Aska jeszcze cierpieć ?

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
reklama
Naprawdę różnie dzieci ząbkują, mojemu ostatnio przebiły się dwa w ciągu nocy. Może u Was tez będzie szybko.
Z reguły dziewczyny polecają dentinox (w rossmanie, aptece).


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hmm.. Jak długo to ciężko powiedzieć, to bardzo indywidualna sprawa. Ja dawałam do memlania w buzi mocno schłodzone gryzaki silikonowe, takie wypełnione wodą. W razie większego bólu smarowałam bobodentem to żel dla maluszków na bolesne ząbkowanie dostępny w aptece bez recepty. Powodzenia!
 
U nas dentinox i jak bardzo sie wybudzala w nocy i widzieliśmy, ze męczą ja zeby to paracetamol. U nas 4 dolne zeby wyszły przed skończeniem 6 miesiąca życia. Szybko to szło. Ale niektóre dzieciaki przechodzą to gorzej wiec cieżko stwierdzić jak jest w Waszym przypadku.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny; okazuje się ze to nie ząbki a prawdopodobne zakażenie ukladu moczowego.Goraczka; biegunka... Wyladowalismy w szpitalu. Dobrze ze za wczasu pojechaliśmy do lekarza, bo tak pewnie dalej bym czekała. Ale i tak dziękuję za rady napewno skorzystam jak będzie prawdziwe ząbkowanie. [emoji6]

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
Do góry