reklama

zachcianki jedzeniowe

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez Zafasolkowana, 22 Wrzesień 2009.

1. Zafasolkowana

Zafasolkowana Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam dziewczynki. :tak:
    Jak to u was jest z tym apetytem? Mi się wzmaga z dnia na dzień. :sorry:
    Np. wczoraj dziewczyny z przedszkola kupiły cztery pączki - iczywiście zjadłam je, bo nie mogłam wytrzymać. :zawstydzona/y::-D

A jakieś inne zachcianki macie? Mi się zachciało wczoraj, zeby to mnie mąż na rękach nosił. :p
    Różnie to bywa: od czasu kiedy zaszłam w ciąże przestałam gotować. No może od czasu do czasu coś tam zrobię... Ale teraz tę "robotę" wykonuje D. ;p
    Nawet mu to zbytnio nie przeszkadza... :cool2:

2. gosiak84

gosiak84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja co do zachcianek, to raczej nie mam. Problem jest bardziej w tym, ze nic mi nie smakuje i chyba dopiero od 2 dni jadam normalnie, bo tak 1/3 porcji nie moglam w siebie wrzucic ;-)
    Ale dzisiaj jak wracal z uczelni oddac obiegowke do dyplomu to przy drodze stal facet z truskawkami!! Wiec oczywiscie od razu zawrocilam kupilam caly kilogram takich swiezo zerwanych z pola i wlasnie sie nimi zajadam. PYCHOTKA :-)

3. reklama
  4. shyangel

shyangel Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja dziś miałam mniejsze mdłości i zjadłam 3 odiadki!!! jak tak dalej pójdzie lepiej bedzie mnie przeskoczyć niż ominać he he he dobranoc

5. krewetka

krewetka mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie mam zachcianek, cały 7 tydzien to okropne mdlosci ze nic nie mogłam zjesc, teraz jest duzo lepiej

6. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja niby mówię,że nie mam zachcianek, ale chyba jednak mam tzn, nie jest to takie silne, napewno mogłabym tego nie jesć, np. w zeszłym tygodniu miałam zachcianki na wszystko co związane z pomidorami, rózne sałatki, kanapki, koncentrat pomidorowy, sok pomidorowy..
    a wczoraj np. zjadałm 4 banany na raz :-D
    dziś jak narazie spokojnie. wypiłam kakao i zjadałam 3 kanapki z... pomidorem, ale to dlatego ze czekam na M, i dopiero po zakupy pojedziemy :-)

7. julienx

julienx MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oczywiście, ze mam zachcianki, identyczne jak w pierwszej ciąży: słone, kwaśne, dużo warzyw, zup, marynaty, ale głownie jadłabym sushi :)

8. awru

awru Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moje zachcianki opierają się na głównie na nabiale.. mleko piję litrami i pochłaniam żółty ser.. do tego dżemy, kisiel i budyń a na deser najlepiej mcflurry z lionem bądź pączki :-D

9. bara82

bara82 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja kakao mogłabym pić non stop na zmiane z sokiem pomarańczowym:tak: budyniem też nie pogardze, pizza też jest ok. a dzis jadłam kopytka i były super:-)

10. reklama
  11. awru

awru Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ooooooo kopytka.. to jest myśl :-D

12. julienx

julienx MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja dzis wzielam sushi na wynos - wyżera :) ale mam na nie smaka

Poleć forum