reklama

zachcianki jedzeniowe

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez Zafasolkowana, 22 Wrzesień 2009.

1. Zafasolkowana

Zafasolkowana Aktywna w BB

Witam dziewczynki. :tak:
    Jak to u was jest z tym apetytem? Mi się wzmaga z dnia na dzień. :sorry:
    Np. wczoraj dziewczyny z przedszkola kupiły cztery pączki - iczywiście zjadłam je, bo nie mogłam wytrzymać. :zawstydzona/y::-D

A jakieś inne zachcianki macie? Mi się zachciało wczoraj, zeby to mnie mąż na rękach nosił. :p
    Różnie to bywa: od czasu kiedy zaszłam w ciąże przestałam gotować. No może od czasu do czasu coś tam zrobię... Ale teraz tę "robotę" wykonuje D. ;p
    Nawet mu to zbytnio nie przeszkadza... :cool2:

2. gosiak84

gosiak84 Fanka BB :)

Ja co do zachcianek, to raczej nie mam. Problem jest bardziej w tym, ze nic mi nie smakuje i chyba dopiero od 2 dni jadam normalnie, bo tak 1/3 porcji nie moglam w siebie wrzucic ;-)
    Ale dzisiaj jak wracal z uczelni oddac obiegowke do dyplomu to przy drodze stal facet z truskawkami!! Wiec oczywiscie od razu zawrocilam kupilam caly kilogram takich swiezo zerwanych z pola i wlasnie sie nimi zajadam. PYCHOTKA :-)

3. reklama
  4. shyangel

shyangel Fanka BB :)

A ja dziś miałam mniejsze mdłości i zjadłam 3 odiadki!!! jak tak dalej pójdzie lepiej bedzie mnie przeskoczyć niż ominać he he he dobranoc

5. krewetka

krewetka mama

ja nie mam zachcianek, cały 7 tydzien to okropne mdlosci ze nic nie mogłam zjesc, teraz jest duzo lepiej

6. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

ja niby mówię,że nie mam zachcianek, ale chyba jednak mam tzn, nie jest to takie silne, napewno mogłabym tego nie jesć, np. w zeszłym tygodniu miałam zachcianki na wszystko co związane z pomidorami, rózne sałatki, kanapki, koncentrat pomidorowy, sok pomidorowy..
    a wczoraj np. zjadałm 4 banany na raz :-D
    dziś jak narazie spokojnie. wypiłam kakao i zjadałam 3 kanapki z... pomidorem, ale to dlatego ze czekam na M, i dopiero po zakupy pojedziemy :-)

7. julienx

julienx MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a

Oczywiście, ze mam zachcianki, identyczne jak w pierwszej ciąży: słone, kwaśne, dużo warzyw, zup, marynaty, ale głownie jadłabym sushi :)

8. awru

awru Fanka BB :)

moje zachcianki opierają się na głównie na nabiale.. mleko piję litrami i pochłaniam żółty ser.. do tego dżemy, kisiel i budyń a na deser najlepiej mcflurry z lionem bądź pączki :-D

9. bara82

bara82 Fanka BB :)

Ja kakao mogłabym pić non stop na zmiane z sokiem pomarańczowym:tak: budyniem też nie pogardze, pizza też jest ok. a dzis jadłam kopytka i były super:-)

10. reklama
  11. awru

awru Fanka BB :)

ooooooo kopytka.. to jest myśl :-D

12. julienx

julienx MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a

ja dzis wzielam sushi na wynos - wyżera :) ale mam na nie smaka

Poleć forum