reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

zachcianki jedzeniowe

Zafasolkowana

Zaciekawiona BB
Miasto
podkarpackie
Rozwiązania
0
Witam dziewczynki. :tak:
Jak to u was jest z tym apetytem? Mi się wzmaga z dnia na dzień. :sorry:
Np. wczoraj dziewczyny z przedszkola kupiły cztery pączki - iczywiście zjadłam je, bo nie mogłam wytrzymać. :zawstydzona/y::-D

A jakieś inne zachcianki macie? Mi się zachciało wczoraj, zeby to mnie mąż na rękach nosił. :p
Różnie to bywa: od czasu kiedy zaszłam w ciąże przestałam gotować. No może od czasu do czasu coś tam zrobię... Ale teraz tę "robotę" wykonuje D. ;p
Nawet mu to zbytnio nie przeszkadza... :cool2:

reklama

gosiak84

Zaangażowana w BB
Miasto
Gliwice
Rozwiązania
0
Ja co do zachcianek, to raczej nie mam. Problem jest bardziej w tym, ze nic mi nie smakuje i chyba dopiero od 2 dni jadam normalnie, bo tak 1/3 porcji nie moglam w siebie wrzucic ;-)
Ale dzisiaj jak wracal z uczelni oddac obiegowke do dyplomu to przy drodze stal facet z truskawkami!! Wiec oczywiscie od razu zawrocilam kupilam caly kilogram takich swiezo zerwanych z pola i wlasnie sie nimi zajadam. PYCHOTKA :-)

shyangel

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A ja dziś miałam mniejsze mdłości i zjadłam 3 odiadki!!! jak tak dalej pójdzie lepiej bedzie mnie przeskoczyć niż ominać he he he dobranoc

krewetka

mama
Miasto
Brunary
Rozwiązania
0
ja nie mam zachcianek, cały 7 tydzien to okropne mdlosci ze nic nie mogłam zjesc, teraz jest duzo lepiej

aga0411

szczęśliwa mama
Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
ja niby mówię,że nie mam zachcianek, ale chyba jednak mam tzn, nie jest to takie silne, napewno mogłabym tego nie jesć, np. w zeszłym tygodniu miałam zachcianki na wszystko co związane z pomidorami, rózne sałatki, kanapki, koncentrat pomidorowy, sok pomidorowy..
a wczoraj np. zjadałm 4 banany na raz :-D
dziś jak narazie spokojnie. wypiłam kakao i zjadałam 3 kanapki z... pomidorem, ale to dlatego ze czekam na M, i dopiero po zakupy pojedziemy :-)

julienx

MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Oczywiście, ze mam zachcianki, identyczne jak w pierwszej ciąży: słone, kwaśne, dużo warzyw, zup, marynaty, ale głownie jadłabym sushi :)

awru

Rozwiązania
0
moje zachcianki opierają się na głównie na nabiale.. mleko piję litrami i pochłaniam żółty ser.. do tego dżemy, kisiel i budyń a na deser najlepiej mcflurry z lionem bądź pączki :-D

bara82

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja kakao mogłabym pić non stop na zmiane z sokiem pomarańczowym:tak: budyniem też nie pogardze, pizza też jest ok. a dzis jadłam kopytka i były super:-)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry