reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie dziecka

Dołączył(a)
19 Lipiec 2022
Postów
1
Witam.jestem tu nowa i jeszcze wszystkiego nie ogarniam. Ale szukam pomocy i porady. Mam rocznego synka. Od jakiego czasu niepokoi mnie jego zachowanie. Otóż od kilku miesięcy mały gdy siedzi (podczas zabawy, w foteliku samochodowym, na kolanach itp.) Wyciąga ręce go przodu, napina je, kreci dłońmi, napina nogi i kreci stopkami I wydaje dźwięki tylu "yyyy". Na twarzy wygląda jakbybym zły. Bardzo mnie to niepokoi. Lekarz stwierdził że tak wyraża swoje emocje i mu to minie ale mi to nie daje spokoju . Proszę o odpowiedź czy u któregoś dziecka ktoś miał podobnie i czy to świadczyło o jakieś chorobie czy to minęło.
 
reklama
Może to być przejaw próby regulacji emocj, ale nikt gwarancji nie da..
Najlepiej neurolog, jak radzi @Destio.
Tylko to jedno zachowanie niepokoi?
Jakies swoje manie- typu układanie autek kolorami, niechęc do przytulania itp?
 
Do góry