reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczerwienienie okolic intymnych

IlaDusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Marzec 2019
Postów
8 196
Hej . Córka 1,5 roku często ma zaczerwienione wargi sromowe ale tak w środku na zewnątrz czysto że tak powiem. Czym mogę jej smarowac i jak temu zapobiegać. Clotrinazolum słabo się sprawdza. Problem jest już od jakiegoś czasu ale czasami schodzi kilka dni i jest spokój a czasami się nasila. Nie używam chusteczek przemywam przegotowaną woda i wacikiem i codziennie jest kąpiel
 
reklama
Hej . Córka 1,5 roku często ma zaczerwienione wargi sromowe ale tak w środku na zewnątrz czysto że tak powiem. Czym mogę jej smarowac i jak temu zapobiegać. Clotrinazolum słabo się sprawdza. Problem jest już od jakiegoś czasu ale czasami schodzi kilka dni i jest spokój a czasami się nasila. Nie używam chusteczek przemywam przegotowaną woda i wacikiem i codziennie jest kąpiel
Może spróbuj bephanten sensiderm krem, bo jeżeli po clotrinazolum powraca problem to nie koniecznie może być spowodowane infekcja grzybiczą, ewentualnie może warto zaczerpnąć rady lekarza
 
U mnie córka też tak miała. Badania nic nie wykazały. Nic ją nie bolało/swędziało.
Żadne leki nie pomogły. Nawracało co jakiś czas.
Zacznij od posiewu moczu.

A teraz nawet nie wiem jak jest, bo młoda ma 10 lat i myje się od dłuższego czasu sama 🤷‍♀️
 
Właśnie nie wydaje mi się żeby ją to bolało czy siedziało. Zachowuje się normalnie. Może też ją podrażniam jak ją tam przemywam.
Badania moczu i posiewu robiłam jakiś czas temu jak też miała zaczerwienione i nic nie wyszło. Przypuszczam, że w ciągu dnia zbiera się tam wilgoć, jak przemywam wacikiem to nie wycierałam tak do sucha bo nie chciałam podrażniać jeszcze bardziej. Szukam może jakiejś maści żeby jednak natłuścić tam tą błonę [emoji848]
 
Do góry