reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczerwienina "pipcia"

moniaa_

Mama 2004 i 2009
Dołączył(a)
10 Listopad 2004
Postów
1 093
Miasto
Bruxelles
Witam
Nie wiem czemu, ale ostatnio zauważyłam, że mała ma czerwoną cipcię...
Mała biega w majteczkach wiec nie jest to odparzenie.
NIe wiem jak jej pomóc bo widzę że po zrobieniu siusiu zaczyna płakać tak szczypie. Muszę używać zwykłych wacików nasączonych wodą aby jej nie podrażnić, bo widzę że chusteczki strasznie ją podrażniają.
Mam nadzieję że to nic poważnego, tylko lekkie zaczerwienienie... .
Macie na to jakieś sposoby?
 
reklama
moniaa smaruj cipcie co chwilka jakims kremem na odpazenia powinno pomoc. Nie wiem od czego moglo jej sie to stac. Moja cora nigdy nie miala takiego problemu. Idz do lekarza moze ma jakas bakterie w moczu.
 
Moniaa to wyglada jak jakas infekcja, odwiedz koniecznie lekarza. Nie jestem ekspertem, ale tak bedzie bezpieczniej, a Ty bedziesz wiedziala na czym stoisz.. Pozdrawiam.
 
Do góry