reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy starania

reklama
@Akida dziekuje bardzo 💟 wiesz co, nie wiem. Zadzwonie do ginekologa w poniedziałek, o ile wszystko pójdzie dobrze... Ja to się boję kolejnej biochemicznej. Ale w lutym jak zaszłam w biochema to progesteron miałam 17, a teraz 37 wiec jest różnica 🥰
 
@Akida dziekuje bardzo 💟 wiesz co, nie wiem. Zadzwonie do ginekologa w poniedziałek, o ile wszystko pójdzie dobrze... Ja to się boję kolejnej biochemicznej. Ale w lutym jak zaszłam w biochema to progesteron miałam 17, a teraz 37 wiec jest różnica 🥰
Miałam już wczoraj zapytać, poziom progesteronu badałaś z krwi? 🙂 Zastanawiam się jak i kiedy badać ponieważ nigdy tego nie robiłam 🙂
 
Miałam już wczoraj zapytać, poziom progesteronu badałaś z krwi? 🙂 Zastanawiam się jak i kiedy badać ponieważ nigdy tego nie robiłam 🙂
Tak z krwi, bada się okolo 7-8 dni po owulacji. Ja mam trochę dłuższe i nieregularne wiec badałam w 26dc.
 
@Akida dziekuje bardzo 💟 wiesz co, nie wiem. Zadzwonie do ginekologa w poniedziałek, o ile wszystko pójdzie dobrze... Ja to się boję kolejnej biochemicznej. Ale w lutym jak zaszłam w biochema to progesteron miałam 17, a teraz 37 wiec jest różnica 🥰
Też teraz miałam progesteron 17.Sama się zastanawiam czy nie miałam biochemicznej,bo cały czas plamiłam i wczoraj w 6tyg poroniłam
 
Też teraz miałam progesteron 17.Sama się zastanawiam czy nie miałam biochemicznej,bo cały czas plamiłam i wczoraj w 6tyg poroniłam
Ja badałam progesteron bo obawialiśmy się z moim gin ze nie mam owulacji. Okazało się że mam. 17 to dobry wynik , oznacza że owulka jest.
Mialas łyżeczkowanie czy samoistnie ??
 
Ja badałam progesteron bo obawialiśmy się z moim gin ze nie mam owulacji. Okazało się że mam. 17 to dobry wynik , oznacza że owulka jest.
Mialas łyżeczkowanie czy samoistnie ??
Samoistnie i zastanowić się kiedy znów się starać
 
reklama
Do góry