reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Zagroda" dla niemowlaka

:) czasami taka "zagroda" bardzo się przydaje:) w małym mieszkaniu dobrym pomysłem jest basenik dziecięcy do środka wkładamy kocyk i zabawki i maluszek może się spokojnie bawić a my mamy chwilę np na zrobienie mleczka czy kaszki :)
 
reklama
Mam bardzo małe mieszkanie i nie wyobrażam sobie jeszcze jakiegoś kojca w nie wstawiać. Cały czas staram się pilnować żeby dziecko nie miało nic niebezpiecznego w zasięgu rąk. Także codziennie mam kontrolę jakości jak mieszkanie posprzątałam :D Mój maluszek już całkiem szybko raczkuje, sam siada i wstaje i nawet jak koło niego jestem i niby go asekuruje to i tak się czasem przewróci. Ale zauważyłam że każdy kolejny upadek jest dla niego mniej bolesny bo jak już czuje że się przewraca to umie odpowiednio wylądować :D Nadal zdarzają się bolesne upadki i nigdy nie odmawiam maluszkowi pomocy jak się coś stanie. Zawsze go przytulam i często biorę na ręce ale on i tak szybko próbuje się uwolnić i dalej po mieszkaniu grasuje. Więc może po prostu postaraj się mieszkanie dla swojego dziecka przygotować. Prędzej czy później będzie musiał nauczyć się samodzielności. Aaaa i jeszcze jedno, czasami moje maleństwo zostawiałam w łóżeczku samo i tam zaczynało wstawać i w ogóle i tam też zdarzały się upadki mimo osłonek na bokach łóżeczka kończyły się nieraz płaczem
 
Do góry