reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zajęcia ogólnorozwojowe Poznań

Dołączył(a)
17 Marzec 2009
Postów
3
Rozwiązania
0
Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe dzieci od 2 do 5 lat.:biggrin2:

Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu (wtorek i czwartek), organizowane będą m.in. zajecia ruchowe, muzyczne, plastyczne wspomagające rozwój Twojego dziecka. Chcemy by dziecko spędzało u Nas miło czas a przy tym mogło rozwijać swoje zdolności.

Koszt miesięczny wynosi 200zł w cenę wliczony jest również posiłek oraz picie.
węcej informacji 502283317 lub 793607460
Zapraszamy ,, Kolorowy Domek''
ul. Ułańska 15/64
Poznań
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry