reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajęcia sportowe dla kobiet w ciąży

Gagatka88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2016
Postów
59
Cześć Dziewczyny,
Chciałabym się Was o coś poradzić. Od jakiegoś czasu szukam zajęć sportowych dla kobiet w ciąży (aqua-aerobik w ciąży, gimanstyka, joga w ciąży) w Gdańsku. Takie nieliczne zajęcia można znaleźć, owszem. Jednak 100% tych, które znalazłam odbywa się w godzinach porannych, południowych. To tak jakby właściciele każdego studio zakładali, że kobiety w ciąży nie pracują, siedzą w domku i są dostępne w tych godzinach. Ja nadal pracuję i mam nadzieję pracować najdłużej jak dam radę. Wiem jednak, że zachowanie sprawności i wzmacnianie mięśni to coś bardzo istotnego w tym okresie.
Czy któraś z Was byłaby w stanie polecić jakieś fajne miejsce z popołudniowymi zajęciami dla brzuchatych? :)

Dzięki i pozdrawiam!
 
reklama
Ja chodziłam na aquaerobik byłam nawet w dniu terminu porodu, polecam super sprawa ale to było z położną w wodzie lekarzem na zewnątrz no i oczywiście z przystojnym instruktorem ;-) no ale w Częstochowie więc chyba nie pomogłam
 
Cóż, domyślam się, że to bardzo przydatna sprawa. Zarówno aqua-aerobik, jak i inne formy aktywności i wzmacniania mięśni - gimnastyka, joga, etc.
Natomiast Częstochowa jest mi nieco nie po drodze, to prawda :)
Aczkolwiek dziękuję za odpowiedź.
Dziewczyny z Gdańska? Z Trójmiasta? Żadna nie ćwiczyła popołudniami? :)
 
Cóż, domyślam się, że to bardzo przydatna sprawa. Zarówno aqua-aerobik, jak i inne formy aktywności i wzmacniania mięśni - gimnastyka, joga, etc.
Natomiast Częstochowa jest mi nieco nie po drodze, to prawda :)
Aczkolwiek dziękuję za odpowiedź.
Dziewczyny z Gdańska? Z Trójmiasta? Żadna nie ćwiczyła popołudniami? :)


Ja chodziłam na zwykly aquaaerobik na Karczemkach (jeszcze przed ciążą) i byla tam regularnie dziewczyna w ciąży. Generalnie chyba zwykły aquaaerobik jest ok tylko trzeba by ewentualnie popytać prowadzącą / prowadzącego co można a czego nie... :)
 
Do góry