reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
I jak tam Lady_Marion?Przyszla ?u mnie nadal susza... :eek:
Narazie nie przyszła,ale ona ma zawsze kiepskie wyczucie czasu....Jutro wyjeżdżamy do Spa a tam baseny itp. jak znam swojego pecha to pewnie tam sie pojawi żeby mi weekend popsuć...nawet się nie łudzę....co do pryszczy to odkąd nie biorę tabletek to mam ich tyle co nastolatka:wściekła/y:
 
Lea, dobrze widzę??!! Dwie tłuste krechy!!??
TY SZCZĘŚCIARO!!
Serdecznie gratuluję!! i cichutko zazdroszczę...
U mnie cicho... wyluzować próbuję i zamierzam spokojnie czekać na @, bo na dzień dzisiejszy szykuję się na jej przyjście, choć to za min 10, a makx 'nie wiem ile' dni....
Jak nie w tym cyklu, to w którymś kolejnym musi się udać.
 
Ostatnia edycja:
Lea, dobrze widzę??!! Dwie tłuste krechy!!??
TY SZCZĘŚCIARO!!
Serdecznie gratuluję!! i cichutko zazdroszczę...
U mnie cicho... wyluzować próbuję i zamierzam spokojnie czekać na @, bo na dzień dzisiejszy szykuję się na jej przyjście, choć to za min 10, a makx 'nie wiem ile' dni....
Jak nie w tym cyklu, to w którymś kolejnym musi się udać.

Chup kochana no nareszcie sie odezwalas buziole duze dla Ciebie!!!!!!!!!
No tak dwa testy zrobione i dwa pozytywne :zawstydzona/y::tak: jeszcze w to nie moge uwierzyc:sorry: Troszke jestem zaskoczona ze sie udalo bo ze starankami to blado bylo ostatnio ja juz nawet ten cykl na straty spisalam a tu taka niespodzianka.... ja nawet nie moge dokladnie okreslic kiedy te dni plodne mialam :oo: Dziwi mnie to ze krechy wyszly odrazu tlusciutkie stresa mam jak cholera No i poki co ciesze sie tez narazie po cichu 22 grudnia mam wizyte u ginekolozki na potwierdzenie ciazy Zeby tylko wszystko bylo ok. Cycuchy bola mnie strasznie do tego sa gigantyczne przez to strasznie wygladam bo ja niska jestem i szczupla a cycki jak baloooony no i zyly straszne na tych cycuchach a no i chwilami brzuch mnie boli jak na okres i brak apetytu nie chce mi sie jesc to narazie tyle z objawow fasolkowych :sorry:
A ty kochana masz racje wyluzuj i "zaopiekuj" sie ladnie malzem kiedy jest ochotka;-):tak: trzymam mocno kciuki
 
Lea, no właśnie staram się wyluzować i na razie nieźle mi to wychodzi :)
Ten cykl staram się nie myśleć w ogóle o staraniach tylko cieszyć się bliskością męża.
A co będzie za jakieś 2 tygodnie, jak będzie pierwszy termin@ to się okaże.
Na razie pełen luz.
 
Lea, no właśnie staram się wyluzować i na razie nieźle mi to wychodzi :)
Ten cykl staram się nie myśleć w ogóle o staraniach tylko cieszyć się bliskością męża.
A co będzie za jakieś 2 tygodnie, jak będzie pierwszy termin@ to się okaże.
Na razie pełen luz.

Chup no to mocno zaciskam kciukaski chucham dmucham fluidki przesylam i na dobre fasolkowe wiadomosci od Ciebie czekam!!!!!! :tak:;-)
 
Witajcie -odebralam dzis wyniki moczu z piatku i -negatywne-wiec nie jestem ,ale dzis 41 dc i nic

Jej czy wy tez sie tak zle czuly gdy wam sie spoziala@?
Lea-jak ty sie czulas kidy w pierwszym cyklu czekalas na @?

Bo mnie tak glowa boli ze az mi uszy zatkalo i oczy mi lzawia czasem masakra:wściekła/y:
 
No dziewczynki wróciłam:-) Weekendzik był ekstra ale niestety tak jak sie spodziewałam @ nadeszła :wściekła/y:Trudno...za tydzień idę do lekarza mam nadzieję że coś na to poradzi...
 
reklama
Do góry