reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Witajcie dziewczynki :-) no ja jestem dzis po wizycie u ginekologa potwierdzajacej ciaze i jestem w 6 tygodniu ciazy widzialam na usg juz moja kropeczke albo kropeczka :-D i jak narazie wszystko ok.

Olcia no ja w 1 cylku przed @ to najbardziej czulam moje podbrzusze bardzo mnie bolalo tak jak na okres i przez to ciagle do kibelka latalam sprawdzac no i jajniki wariowaly na przemian raz jeden raz drugi , bol glowy to mialam tylko w pierwszy dzien @ ;-)
 
reklama
no bonusowa, ale masz bonusa :D
Lea super, że wieści potwierdzone!!
U mnie cisza totalna... zero czegokolwiek... biust 'nieczuły' a to oznacza że pewnie znów wszystko mi się rozreguluję i będzie dobrze, jak w styczniu w ogóle @ dostanę :(
 
Witajcie dziewczynki :-) no ja jestem dzis po wizycie u ginekologa potwierdzajacej ciaze i jestem w 6 tygodniu ciazy widzialam na usg juz moja kropeczke albo kropeczka :-D i jak narazie wszystko ok.

No kochana to super szybko Ci sie udalo może powinnas sobie stworzyć suwaczek:-) wtedy wszystkie będziemy obserwować co u "was"
 
Lea dziekuje za odp

Dostalam @!42dc:sorry:
Olcia to tak jak u mnie ja tez tak dostalam pierwsza @ :tak: takze teraz czekac az sobie pojdzie i do dziela;-)

Lady Marion no stworze sobie ten suwaczek ;-):tak:
Chup no to czekamy dalej na twoja wredote a raczej jej brak:sorry2:
no i trzymam mocno kciuki ze was dziewczyny zeby szybko sie udalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
witam wszystkie panie wlasnie sie zarejestrowalam bo szukam odpowiedzi na meczace mnie pytania jak to jest z ta plodnascia po tabletkach ja bralam 3 lata microgynon 21 po 1 dziecku i teraz chce miec nastepne wiec odstawilam tabsy i dzialamy z meze kupilam sobie testy owulacyjne i badalam sluz codziennie no i wkoncu przyszedl sluz jak bialko jajka i duuuzo go no ale test wykazala brak owulacji no ale zaczelizmy dzialac i potem po tym obfitym jajkowym sluzie pojawily sie dni z uczuciem suchosci i stad moje pytanie czy testy mogly zawiesc????a moje cialo dobrze mi mowilo sluzem ze bedzie owulacja????jestem bardzo ciekawa i czekam az zrobie test za 2 tyg :) bardzo chcialabym wlasnie tarz zajsc w ciaze zeby urodzic jeszcze przed zima ;) a po za tym moja corcia bardzo chce rodzenstwo bo zali sie ze niema sie z kim bawic bo w sasiedztwie niema dzieci :(
 
Cześć dziewczyny!
Dopiero co poznaje to forum, mam nadzieję , że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Ja na razie też łykam tabsy, jeszcze kilka miesięcy tak mam zamiar, a później starania o dziecko. Ja nie będę robić przerwy po tabletkach, wolę próbować zajść w ciążę z odstawienia;-)
Ostatnio myślałam, że chyba jestem w ciąży, z ostatniego opakowania zapomniałam 2 tabletek(wzięłam po 12 h) byłam akurat na wyjeździe. także przed @ trochę się postresowałam , że może jednak coś zmajstrowaliśmy, niestety niet:-(.
pozdrawiam
P.S. mam pytanie, Czy przy braniu tabletek wykres temp. i śluz jest taki sam jak w przypadku nie brania tabletek anty?
 
Ostatnia edycja:
ja tez nierobilam przerwy bo zapragnelizmy z mezem zrobic sobie prezent pod choinke ;) mam nadzieje ze sie udalo :) ale zastawnawiam sie czy wogole mialam ta owulacje dlatego napisalam poprzedni ppst prosze o rade bede tu jeszcze wieczorem :0 i bede czesto odwiedzac to forum bo bardzo mi sie spodobalo :)


 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie 30 dc i narazie cisza...:confused:
Chup oj kochana to ja pocichu mocniej kciuki trzymam;-):tak:

Witajcie Zabka i Margolcia no ja niestety jesli chodzi o testy owulacyjne nie pomoge bo ich nie uzywalam. Tak samo z mierzeniem temperaturki nie stosowalam. Napisze tak 1 cykl po odstawieniu po 43 dniach okres, w drugim cyklu juz okresu sie nie doczekalam bo zaszlam w ciaze zadnego sluzu "jajkowego" ;-) u siebie nie zauwazylam jedynie co moglo zwiastowac u mnie na owulke to w 11 dc dokladnie nie pamietam bolal mnie straaaasznie jajnik ja poprostu wyluzowalam i sie udalo. czego wam serdecznie zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry