reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakażenie układu moczowego w częsci nieokreślonej u 2 miesiecznego dziecka

Dołączył(a)
27 Grudzień 2012
Postów
7
Witam!Jestem mamą 2 miesiecznej Majki,dwa tygodnie temu wylądowałysmy w szpitalu z podejrzeniem powikłan po ospie którą moja córka zaraziła sie od starszego synka.Pierwszym podejrzeniem było zapalenie opon mózgowych jak również sepsa.Po badaniach okazało sie ze jest to zakazenie układu moczowego.Pisze dlatego ze z moich odczuc lekarze tak do konca sami chyba nie wiedzieli co jest mojej córce,dlatego prosze o interpretacje wyników wypisu ze szpitala-PROSZE.Zobacz załącznik wypis.pdfZobacz załącznik wypis 3.pdfZobacz załącznik wypis nowy 1.pdfZobacz załącznik wypis nowy 1.pdf
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!Nadal czekam na jakąkolwiek odpowiedz ze strony osób które znają sie na interpretacji wyników i widze ze chyba sie jednak nie doczekam.Pozdrawiam.
 
witam,co prawda kompletnie nie znam sie na takich wynikach ale jezeli czekasz na opinie pediatry na tym forum to raczej sie nie doczekasz.pani ekspert juz raczej dawnooooooo tu nie uczeszczala.a watpie tez czy taka zwykla mamcia jak ty czy ja znala si na takich wynikach.chyba bedzie lepiej jak wezmiesz te wyniki i pojdziesz na konsultacje do innego lekarza.zyczymy zdrowka,pozdrawiamy
 
Witam!Masz racje ze taka zwykła mamcia jak ja czy ty nie znamy sie na wynikach ale liczyłam ze ta pani ekspert jednak odpisze ale jak widac myliłam sie.W takim razie bede szukac pomocy gdzie indziej.Pozdrawiam
 
pani ekspert powinna tu byc dwa razy w tyg czy na 2 tyg a nie bylo jej tu hohohohoho i jeszcze troche.wiem bo tez miaam kilka pytan odnosnie powiekszonych wezlow chlonnych u mojego babla i do teraz sie nie doczekalam odpowiedzi.chyba powinni zmienic eksperta:confused:
 
Wiesz co,ja mam synka 4 latka i jakies 2,5 roku temu tez miał powiekszone wezły,zrobiłam mu badanie krwi i okazało sie ze bardzo duzo białych krwinek,dostalismy przekaz do szpitala i zostałam powiadomiona ze podejrzewaja białaczke ale na szczescie okazało sie ze jest to mononukleoza ale jeszcze przy toksoplazmozie tez sa powiekszone wezły.
 
mi wszyscy lekarze a bylam juz chyba u 5 powiedzieli ze to normalne u dzieci.nie chcieli mi nawet zrobic badania krwi bo dla nich to norma.aktualnie mieszkamy w niemczech.uparlam sie i zrobili mi te podstawowe czyli leukocyty itd no i prc czy jak sie to nazywa(czy w organiznie jest jakas infrkcja) wyniki wyzly wrecz bardzo dobre.potwm po chorobie malemu znowu wyskoczyly bardzooo duze pod zuchwa ale powoli maleja.lekarka mi tez powiedziala ze maly poprostu moze byc podatny na powiekszenie wezlow.
 
Być może tak jest ale ja i tak szukała bym dalej przyczyny,ja juz taka jestem ze musze miec czarne na białym:-)Zapomniałam jeszcze napisac ze mój synek do tej pory ma jeden z wezłów powiekszony a przy jakiejs infekcji robi sie jeszcze wiekszy,takze moze faktycznie jest podatny.Pozdrawiam
 
no ty szukalas przyczyny bo wyniki krwi byly zle a co ja mam zrobic skoro jak malemu badali krew to wyszlo wszystko ok??zachowuje sie tez normalnie,ma apetyt itd.to co wg ciebie mialam jeszcze zrobic skoro 5 lekarzy go badalo??maly ma od jakiegos prawie roku 3 wezelki z tylu glowki,na szyjce i nad obojczykiem.nawet nie maja cm.mogly poprostu juz zwlokniec i tak zostana.a przypuszczam ze jakby cos bylo nie tak to jezeli on je ma ok roku to juz by byly jakies inne objawy.a twoj babel nie mial wtedy zadnej goraczki??nie mial jakies infekcji??
 
reklama
No własnie tez mu nic nie było tylko te wezełki powiekszone,dodam jeszcze ze wczesniej sama na swój koszt robiłam mu badania na toksoplazmoze i toksokaroze i jeszcze tam na cos ale na to trzeba czkac około tygodnia a w tym czasie juz byłam z nim w szpitalu i te same badania mu zrobili no i wyszły negatywne wyniki pozniej okazało sie ze to ta mononukleoza.
 
Do góry