reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Zakładka ,,Ulubione"

I

Iwonka25

Gość
Być może pojawiła się już taka propozycja, a być może już jest:errr: :sorry2: Byłaby to bardzo wygodna funkcja na forum, chodzi mi tu konkretnie o dodatkową zakładkę do konta danej osoby, gdzie znajdowały by się ulubione tematy/wątku (wybierane oczywiście przez użytkownika konta) Tak jak to działa w internecie - zakładka ,,ulubione":-) Myślę, że warto byłoby wprowadzić w życie taką opcję.... :tak:;-)
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry