reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakończenie karmienia

Edytko wiem co czujesz bo ja czulam dokladnie to samo. Sandra sama przestala cycoli. Ja jej daje a ona nie chciala. O malo sie nie poplakalam. Ale teraz jest juz dobrze i jakos szybko sie zapomina jak to bylo jak cycolila.

Nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze. Macius bedzie spokojniej spal i nie bedzie ci sie juz tak wybudzal w nocy.

Chyba sie wybudzil w nocy jak tak musial sie wysilac zeby cos wyciagnac.

Trzymam kciuki za was :-)
 
reklama
Edytko popieram Martusie w 110%...

Natura Ci pomogla a wlasciwie Wam:-) w podjeciu tej waznej decyzji.

Tez trzymam kciukasy za Was mocno..Glowa do gory kiedys to nastapic musialo:tak: :-) ;-)
 
Martusiu, Asiu:-) dziękuję za słowa otuchy.

W sumie to nie jest aż tak źle i myśle sobie że chciałabym już go odstawić i przesypiać całe noce, choć to nie jest regułą.

Maciek nadal dostaje cyca na noc, potem jeszcze raz i tyle, bo nie ma.

A on bardzo chce i nie spi.

Budzi się około 4 i zasypia dopiero przed 7, jak ja muszę wstawać....
I tak od wtorku.

Chodzę niedospana. Na szcżęście mały nie płacze tylko się przewala w wyrku.

Ma ogromne problemy z zaśnięciem bez cyca:wściekła/y: :baffled:
Może z czasem mu przejdzie i się kapnie, że przed snem trzeba się ostro najeść, bo noc jest od spania, a nie jedzenia.
 
Edytko probowalas dac Maciusiowi butle mleczka z kaszka na noc ?? Moze to by pomoglo i spal by spokojnie.
Ja daje Sandrusi i spi cala noc, budzi sie tylko raz nad ranem na picie.
 
Edytko moze Macius glodny zasypia a moze to przyzwyczajenie cycusiowe:-) :confused: Jula zjada na kolacje lyzeczka mleczko z kaszka na gesto i jak sie w nocy przebudza to mowi pic i szybciutko pociagnie pare lyczkow i dalej spi.A przy cycuniu sie budzila na cycolenie tak wiec wyszlo nam odstwienie obu na dobre.Czego i Wam zycze.:tak: :-)
 
Edytko fajnie ze powoli zblizacie sie do zakonczenia tego pieknego rytualu cycolenia. Zycze Wam bezbolesnego odstawienia:-)

Niestety ja choc nie karmie od 3 miesiecy dalej nie przesypiam nocek, bo Maja 2-3 razy wstaje na mleczko:baffled: . Ale zaczyna coraz mniej go wypijac, wiec to chyba przyzwyczajenie i dobra pora na podanie wody:confused: :eek:
 
Joanno Martusiu Maciek w nocy jak próbuję mu podać mleko, kaszę czy picie dostaje ataku wściekłości:wściekła/y:

Misiako no właśnie, nie zawsze odstawienie oznacza przespane nocki, niestety...choć każda mama na to liczy.

My jeszcze cycolimy, choć każdej nocy coraz mniej.
 
Witamy :)
My dopiero przygotowujemy się do pożegnania cucusia ale nie zapowiada się że będzie to łatwe.Po cycusiujemy sobie do dwóch latek,może latem będzie nam łatwiej się z nim pożegnać,latem tyle się przecież dzieje ciekawych rzeczy.... :)
 
reklama
Do góry