reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup biustonoszy do karmienia.

linkowa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2019
Postów
68
Kiedy kupowałyście biustonosze do karmienia?

Jestem w 8 miesiącu, piersi mi się troszkę powiększyły, ale nie jakoś imponująco.
Chciałabym już mieć całą wyprawkę dla dziecka i siebie ;) ale nie wiem czy dobrze dobiorę rozmiar.
Czy po porodzie biust powiększył się Wam znacznie?
Czy w obwodzie pod biustem "schudłyście"?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja kupiłam w 8 miesiacu ciąży. Przed ciążą nosiłam 80B a biustonosz kupiłam 85B. Piersi sie troche powiekszyly i akurat pasowal bardzo dobrze. Karmie już prawie 3 miesiące i cały czas pasuje, jest ok.
Kup sobie przynajmniej 2 biustonosze. Najpierw jeden, a jak będzie pasował to kup drugi na zmianę. I kup sobie też wkładki laktacyjne bo mleko często samo wycieka. Ja noszę już 3 miesiac wkladki i często jak karmie z jednej piersi to wycieka trochę z drugiej, albo w nocy trochę też samo wyleci. Mi się najlepiej sprawdziły wkladki firmy Johnson baby, a biustonosz Canpol babies.
Ja zrobiłam ten błąd i kupiłam wcześniej, jakoś dwa tygodnie przed datą porodu. Niestety są za małe :(
Biust zaraz po porodzie był mocno "napęczniały". Obwód mi się zwiększył. Skoczyłam z 38b na 90c. Teraz, 6 tygodni po porodzie laktacja się normuje i staniki robią się luźne
 
No ja też zrobiłam ten błąd że kupiłam niby z zapasem A okazało się już szpitalu że mogę na nie jedynie popatrzeć. Zamówiłam 70 e A ostatecznie musiałam zmienić na 70j takze widzisz jaka różnica.
 
A ja ze względu na mały biust uwielbialam sportowe staniki szczegolnie w okresie połogu. Ja mam 70C takze sportowy sie u mnie sprawdza do teraz.
 
Ja kupiłam w 8 miesiacu ciąży. Przed ciążą nosiłam 80B a biustonosz kupiłam 85B. Piersi sie troche powiekszyly i akurat pasowal bardzo dobrze. Karmie już prawie 3 miesiące i cały czas pasuje, jest ok.
Kup sobie przynajmniej 2 biustonosze. Najpierw jeden, a jak będzie pasował to kup drugi na zmianę. I kup sobie też wkładki laktacyjne bo mleko często samo wycieka. Ja noszę już 3 miesiac wkladki i często jak karmie z jednej piersi to wycieka trochę z drugiej, albo w nocy trochę też samo wyleci. Mi się najlepiej sprawdziły wkladki firmy Johnson baby, a biustonosz Canpol babies.
 
Rozwiązanie
Do góry