reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

popciaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Październik 2006
Postów
32
Hej dziewczyny!!!
Jestem już w 26TC, do porodu mojego maleństwa jeszcze troche czasu , alezaczynam się zastanawiać nad kupnem wózeczka... Wybór jest ogromny i nie wiadomo na co się zdecydować!!! Wiem, ze chce wózek gleboko-spacerowy i na paskach ,byłam w kilku sklepach i ceny są szokujące, dlatego też szukam wózeczka na allegro. Znalazłam całkiem fajny i bogato wyposażony model firmy WITPOL II za 440zl (koła pompowane).Wiecie cos o tych wózkach?? A może znacie jakieś inne dobre firmy i w przystępnej cenie??
Z góry dziękuję :)
 
reklama
Nie wiem akurat o tym wózku ale dobrym pomysłem jest przejście się po komisach - tam jest taniej niż na Allegro, i możesz wózek sobie obejrzeć - kupowanie kota w worku może okazać się niewypałem (chociaż nie musi)
Możesz też spróbować znaleźć ten model w sklepie "na żywo" sobie obejrzeć.

Aga
 
popciaa, witamy na majówkach, może zostaniesz na dlużej?

A o wózkach dość sporo pisałyśmy w wątku "Zakupy dla Maleństwa" - poczytaj sobie :tak:
 
popciaa, witamy na majówkach, może zostaniesz na dlużej?

A o wózkach dość sporo pisałyśmy w wątku "Zakupy dla Maleństwa" - poczytaj sobie :tak:
Ale skoro powstał nowy wątek, to możemy tu się chwalić naszymi wyborami, zdjęciami pojazdów naszych dzieciaczków, ew. jeszcze się poradzić.
Ja ostatnio najbardziej przekonana jestem do Deltima -Fokusa, niestety tani nie jest, ale lekki, no i znalazło się małe "ale" do resorowania. Roana oglądałam, ale dla mnie jest za ciężki, muszę jeszcze zobaczyć Mikado Ox-ford 4 kołowy, jak wygląda w realu.
 
Witam zostanę na forum majóweczek napewno na dłużej :-)
A ja jestem z małego miasta i nie ma u nas komisów, a w sklepach to ceny sa bardzo duże. Jeszcze pomyśle o tym zakupie,ale prosze o racy ;)
Pozdrawiam
 
Ja ostatnio najbardziej przekonana jestem do Deltima -Fokusa, niestety tani nie jest, ale lekki, no i znalazło się małe "ale" do resorowania.

Oglądnij sobie jeszcze Deltima Premiera. Podobny jest do Fokusa ale lepiej wyposażony i chyba ma lepsze zawieszenie.
 
Oglądałam, ale mi się nie podobał, był cięższy wizualnie i fizycznie, no i miał wielkie ciężkie koła i kratkę na dole. W Fokusie podoba mi się właśnie ta lekkość, no i sposób składania.
 
Ja chyba w końcu wybiorę Roana Maritę. Początkowo miałam opory, bo mi się kratka na dole nie podobała, ale ostatnio widziałam kilka wózków z workiem takim miękkim, gdzie kobitki prawie szorowały nim ziemię:szok:
Jestem chyba zwolennikiem klasyki, bo uważam. że jak dziecko śpi w takiej tradycyjnej szerokiej gondoli i sztywnej - to jest bezpieczniejsze i w ogóle. Takie miękkie nie przemawiają do mnie. Poza tym w Roanie jest fajna szeroka spacerówka, a nie jakaś skuli dupa;-)
Poza tym wózki, które oglądałam niby fajnie wyglądają, ale przy obsłudze; ciężkie. Jak obmacałam Maritę, to lekko się ją podnosi (np. na krawężnik), składa ( jedną ręką) i w ogóle robi na mnie pozytywne wrażenie. Wklejam link :dry::dry::dry::tak: Roan Marita kolor 929 a
http://www.polskaanglia.pl/allegro/roan/marita/600/21.jpg
 
reklama
Do góry