reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

No i mamy naszego zappa. Pisało, że to mały wózek, ze dzieci się krótko w nim mieszczą, jakies brednie! Janek sobie po nim hasa ile wlezie, jakbym go ubrała w 10 warstw to może byłoby mu ciasno. No i mam na teraz stelaz dla Tuska na fotelik, a potem parasolkę dla Jaśka.

My mamy ten wozek i szczerze nie kupilabym go po raz drugi:sorry2: super jest to ze pasuje stelaz do maxi cosi, ale ogromny problem jest ze spaniem:no: moj maly musi dwie godziny sie po nim tluc zeby wkoncu zasnac, a jak zasnie to glowa mu wszedzie lata:sorry2:
 
reklama
Owszem jest szczuply, ale i tak nie sadzilam ze przy takich wymiarach wozka po zlozeniu bedzie tak duzo miejsca w siedzisku.
Janek jezeli juz ma spac w wozku to w kazdej pozycji, potrafi zasnac w parasolce nierozkladanej. To mial byc tylko stelaz pod fotelik, a bedzie pozniej tez wozek na zakupy i krotkie wypady do rodziny. Glowny nasz wozek dla obu to emmaljunga, idealna na Polskie chodniki :-)
 
Owszem jest szczuply, ale i tak nie sadzilam ze przy takich wymiarach wozka po zlozeniu bedzie tak duzo miejsca w siedzisku.
Janek jezeli juz ma spac w wozku to w kazdej pozycji, potrafi zasnac w parasolce nierozkladanej. To mial byc tylko stelaz pod fotelik, a bedzie pozniej tez wozek na zakupy i krotkie wypady do rodziny. Glowny nasz wozek dla obu to emmaljunga, idealna na Polskie chodniki :-)


Jezeli takie jest jego przeznaczenie to gratuluje udanego zakupu:tak:, bo u nas wlasnie do tego on sluzy jak jade do szpitala czy tym podobne krotkie wypady, do tego planujemy wakacje i juz sie ciesze ze go mam bo do samolotu moge go zabrac jako podreczny:-D

A na Polskie chodniki i inne tez nie w lepszym stanie;-) mam inny wozek prawie jak terenowy jest nie do zepsucia:tak:
 
Czyli tak jak nasza Emma :-p. Wypróbowana już nawet na drodze dojazdowej na budowe, w obu jej dotychczasowych formach - jako pole zarośniete chwastami i jako droga utwardzona gruzem.
No a zapp jest naprawdę fajny, ale opisywane jego wady wyłaża: trzeba nauczyc się go składac i wyczuc go, niby szerokie kółka ale jednak katastrofa na wertepach.

Myszko, Ciebie nie pobije chyba w wózkach, ale jak narazie mam w domu 4 :-p, Naszą Emmaljunga błękitną (z całego serca odradzam kolory jasne, najlepszy jest taki oliwkowy i szary, jak ja żałuję, że oliwka/khaki z brązem wszedł na rynek rok później...), Emmaljunga szaro-srebrną starą, zakupiona jako dodatek do siedzonka dla 2 malucha do emmy (osobno się nie dało, a po niej widzę, że ten szaryu to niezły kolor), parasolkę Bunny i teraz zappa :-p.
 
Kluliczku - to masz 3 wozki i jedna dostawke :-p
Ja tez mam trzy :-) Sprzedalam jeden i przez moment mialam dwa, ale kupilam jeden wiec mam trzy.

A wiec jestes lepsza :-p:-p:-p:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
reklama
Do góry