reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

To u nas co jakiś czas pojawiają się szorstkości na kończynach ale nigdy na policzkach, więc już sama nie wiem od czego. Mleko pijemy NAN2, bo po NAN3 miałam wrażenie, że mu się nasiliło.
 
reklama
My pijemy Bebilon pepti-preparat mlekozastepczy:tak:
A co na to pediatra :confused:Nie proponowała przejscia chociaz na mleko ha:confused:
 
na policzki sprobuj maść z witaminą A - dużo tańsza od BALNEUM czy OILATUM, a działa niby lepiej nawet:tak:

popieram :tak::tak::tak: Jak Jas ma jakies zmiany na skorze to mu wlasnie smaruje mascia witaminowa, ale trzeba uwazac bo sa dwa rodzaje - jedna taka jakby perfumowana i jej nie polecam, a druga taka "czystsza" :-)
 
Diprobase - Ok, a ta druga maść witaminowa to jaką ma nazwę?

My jesteśmy na Nutramigenie już od drugiego miesiąca życia małego.
 
dziewczyny, ja tu z innej beczki mam problema...
w święta wybieramy się do szwagra na chrzciny dziewczynki - no i nie wiem co kupić... kompletnie nie mam pomysła... :no:
 
A ile ma ta dziewczynka:confused:

Mnie tez czekaja chrzciny mojego chrzesniaka no ale najpierw musi sie urodzic-tak pewnie juz w tym tygodniu:-);-)


Moja siostra woli cos praktycznego,cos co jest potrzebne albo poprostu kase:tak:
 
"my" dostalismy glownie kase i zabawki edukacyjne, z kolei jako prezent zrzucilismy sie z dziadkami i rodzentswem na kamere, zeby rodzice mogli filmowac malucha; ja jestem fanka grajacych nocnikow-kibelkow fisher price - spojrz simama na allegro - nawet jak teraz sie nie przyda, to za kilka miesiecy bedzie jak znalazl, dzieciom podobaja sie tez bardzo fontanny playskoola
 
nasza królewna w dniu chrzcin będzie miała 3,5 miesiąca...
tak się zastanawiam nad tym (nie ukrywam że przy synku bardzo sprawdziły się zabawki tej firmy (zabawki na pokolenia...:tak:
albo takie cóś i do tego jakieś fajne ciuszki (zawsze cherokee z tesco mnie urzekają :zawstydzona/y: to taka sytuacja w której ZDECYDOWANIE lepiej dać coś dla dziecka jak ... same wiecie...
 
reklama
Mata fajna ale jak mala zacznie siedziec i pelzac to z pewnoscia nie bedzie chciala na niej lezec;-)
Lepszy jest ten stolik:tak::tak::tak:Ja taki mialam ale ten starszy model i z czystm sumieniem moge polecic:tak::tak::tak:
Mozesz tez pomyslec o jakims krzeselku do karmienia jesli jeszcze nie maja:-);-)
Jak sie na cos zdecydujesz to sie pochwal
 
Do góry