reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Mysz 98cm na przyszłą zime :-) i mam nadzieje ze dorośnie...
wogóle to zaczynam miec obawy ze Michał pójdzie w teścia :-( bo on jest niski. Mąz ma dwoch braci. on i najstarszy sa wysocy za to "środkowy" ma jakies 170cm niespalna...takie zycie
na wiosne to 86 i 92 moze do lata uda sie osiągnac:-)
 
reklama
Noukie my też nosimy 96 ale i też 86:, 92) ta numeracja jest pochrzaniona a jedna bluze Maja ma na 80 i jest dobra:rolleyes:


No w sumie tak Zaniu bo Quinten ma jedna bluzke ktora tez jest dobra a tam na rozmiarze 3, niby na 3 latka:-D:-p no i ma marynarke 92 ktora napewno jest mniejsza od kurtki na ktorej jest 86:baffled:

No ale przewaznie jak cos kupuje to na 86 i jest dobre;-)
 
Jas ma spodnie na 86 i sa dobre bo chyba nogi ma krotkie :rofl2:
Za to brzuszek sprawia ze bluzki na 92 sa zazwyczaj ciasnawe :-p

Wzrostu to mial 54cm jak sie urodzil, czyli "srednia krajowa" ackzolwiek jak polozne przychodzily to mowily ze musiano go zle zmierzyc bo wyglada zdecydowanie na wiecej :tak: Mogly go w sumie po tych 3 dniach zmierzyc ponownie, n oale to jzu byl inny oddzial i nawet nie wpadlam na to zeby poprosic. Zreszta roznica nie bylaby pewnie jakas ogromna tylko moze 2-3 centymetry.
 
U nas ubranka 86 - 92. Niby Janek ma 81,5 ale tak był mierzony że aż słabo, na leżąco ta podpórka na głowke co ma byc na 0 była odchylona conajmniej o 1 cm, a na oko i 2 możliwe, wiec liczę, że ma minimum 82,5. Brzuś duży u mojej kruszyny, to kurtki już na 86 nie wchodzą zabardzo jak są na sweterek grubszy.

Janek zyskał liścia z ikei nad łóżeczko :-). Mam nadzieję że mu się sprawdzi, nad nim chce zamontowac lampkę, bo karmic Tuska po ciemku to mało zabawne.
A wogóle to mnie załatwiło moje dziecię niamal przeskakując rozmiar 80, ledwo o niego zachaczył i mam mnustwo nienoszonych ubranek :-p. Będą na Tuśka, który własnie wyrósł z mniejszych pajacy na 62 (ech te wachania w rozmiarach).
 
kinga - bardzo fajne te DUPLO no i faktycznie super okazja :tak::tak::tak:
Ja jednak Jasiowi nie kupuje bo klockow to ma on cala skrzynie a i tak poki co wcale go to nie interesuje :no: Mam jednak nadzieje, ze kiedys zacznie...:sorry2:

jak już kiedys pisałam mojego synka, też średnio interesują klocki, choc zauważyłam ze od jakiegoś czasu próbuje połączyć dwa ze sobą i czasem sie nawet udaje:-D.
te Duplo to kupuje raczej dla samochodów, postaci czy zwierzątek. dzis synuś wszystkie zwierzątka z lego poustawiał pod krzesełkiem do karmienia, wszystko to mi pokazał a ja zachęciłam go żeby teraz traktorkiem przywiózł im coś do jedzienia i synuś załapał - byłam z niego dumna:-D.

a poza tym jak na moja kieszeń Lego jest potwornie drogie, choć jakości wykonania nie mogę mu odmówić, wiec jak są takie promocje to raczej korzystam i kupuje.
jak kupowałam ten kombajn to jeszcze jeden zestaw byl na promocji
Lego Duplo 4978 Zamiatarka GRATIS KATALOG (553616414) - Aukcje internetowe Allegro
za 15 zeta:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry