reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2007' rozpoczęty przez zgred, 22 Sierpień 2007.

1. zgred

zgred Maj 06, Maj 07...

Hejka! Chciałam się pochwalić że znalazłam lektorkę i zaczęłam brać lekcje fracuskiego - dzisiaj była pierwsza jestem po prostu zachwycona! Co za ulga wreszcie :)

Pzdr

Aga

2. szerlock

szerlock mama majowa Kacperkowa

francuski moja miłość.uczyłam sie go w średniej, ale niewiele pamietam. mam zamiar sama sie uczyc za pomocą stron intenetowych, bo bardzo łatwo mi przychodziła jego nauka.
    a co do czasu tylko dla mnie to wczoraj z kolezankami sobie popiłyśmy male co nieco i gadałyśmy do rana. kacper obudził się o 5 i o tej tez poszłam spac.

a w poniedziełek wieczorem byłam z mężem w kinie na słabym punkcie.

zgred fajowy temat.

3. reklama
  4. barszczyk

barszczyk Fan(ka)

temat faktycznie fantastyczny - w końcu możemy się chwalić naszymi małymi przyjemnościami :tak:

5. zgred

zgred Maj 06, Maj 07...

No i co dalej Szerlock - musisz napisać jeszcze czy fajny i czy warto zobaczyć??

Aga

6. krupka

krupka Entuzjast(k)a

Ja chyba nic nie robię dla siebie. Raz od porodu byłam u fryzjera, a i to bardziej z obowiązku (aby jakoś na chrzcinach wyglądać), aniżeli dla przyjemności. Obecnie jestem z rodzinką nad morzem i mam zamiar najeść się ryb tak, że aż mi obrzydną ;-) uwielbiam je!! Byle tylko małemu nie zaszkodziły :dry:

7. evvula

evvula Fanka BB :)

Na poniedziałek jestem umówiona do fryzjera. WRESZCIE.

8. martka1

martka1 mama Kubusia majowego2007

heee a ja niechwaląc się raz na dwa,trzy tygodnie pazurki tipsurki - sama, farbowanie tez jedynie na solarke wyskocze:-) ale tak to jest jak sie ma kursy i sprzet to mąż chyba by mnie zastrzelił jakbym wyskoczyła ze ide do kosmetyczki:szok:

9. zgred

zgred Maj 06, Maj 07...

No chyba tak :) No ale do fryzjera pojsc musisz chyba sama się nie obetniesz? Zawsze to cos :)

10. reklama
  11. szerlock

szerlock mama majowa Kacperkowa

zgred film jak to każdy z hopkinsem - z wysokiej półki.warto obejrzeć polecam. więcej nie napiszę, bo po co potem oglądać. dodam tlyko, ze nie jest straszny, bo inaczej to bym nie poszła, bo potem bym w głowie sobie wyświetlała horrory.:tak:

martka, ale do kosmetyczki mozna isc tez np. na makijaż czy oczyszczanko i inne takie tam.

12. mamaoli

mamaoli Gość

kiedyś zamierzałam się uczyć francuskiego (zakupiłam nawet słowniki;-)) ale jakoś za trudny dla mnie zdecydowanie..

kurccze w kinie to byłam wieki temu..

u fryzjera byłam raz po porodzie

chciałabym raz na czas na basen się przejść ale jeszcze nie byłam:-p

Poleć forum