reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

zgred

Maj 06, Maj 07...
Dołączył(a)
28 Październik 2006
Postów
1 916
Miasto
Gdańsk
Hejka! Chciałam się pochwalić że znalazłam lektorkę i zaczęłam brać lekcje fracuskiego - dzisiaj była pierwsza jestem po prostu zachwycona! Co za ulga wreszcie :)

Pzdr

Aga
 
reklama
francuski moja miłość.uczyłam sie go w średniej, ale niewiele pamietam. mam zamiar sama sie uczyc za pomocą stron intenetowych, bo bardzo łatwo mi przychodziła jego nauka.
a co do czasu tylko dla mnie to wczoraj z kolezankami sobie popiłyśmy male co nieco i gadałyśmy do rana. kacper obudził się o 5 i o tej tez poszłam spac.

a w poniedziełek wieczorem byłam z mężem w kinie na słabym punkcie.

zgred fajowy temat.
 
Ja chyba nic nie robię dla siebie. Raz od porodu byłam u fryzjera, a i to bardziej z obowiązku (aby jakoś na chrzcinach wyglądać), aniżeli dla przyjemności. Obecnie jestem z rodzinką nad morzem i mam zamiar najeść się ryb tak, że aż mi obrzydną ;-) uwielbiam je!! Byle tylko małemu nie zaszkodziły :dry:
 
heee a ja niechwaląc się raz na dwa,trzy tygodnie pazurki tipsurki - sama, farbowanie tez jedynie na solarke wyskocze:-) ale tak to jest jak sie ma kursy i sprzet to mąż chyba by mnie zastrzelił jakbym wyskoczyła ze ide do kosmetyczki:szok:
 
zgred film jak to każdy z hopkinsem - z wysokiej półki.warto obejrzeć polecam. więcej nie napiszę, bo po co potem oglądać. dodam tlyko, ze nie jest straszny, bo inaczej to bym nie poszła, bo potem bym w głowie sobie wyświetlała horrory.:tak:


martka, ale do kosmetyczki mozna isc tez np. na makijaż czy oczyszczanko i inne takie tam.
 
reklama
kiedyś zamierzałam się uczyć francuskiego (zakupiłam nawet słowniki;-)) ale jakoś za trudny dla mnie zdecydowanie..

kurccze w kinie to byłam wieki temu..

u fryzjera byłam raz po porodzie

chciałabym raz na czas na basen się przejść ale jeszcze nie byłam:-p
 
Do góry