reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

a moze jasiu w ogole juz nie chce w wozku jezdzic? i niewazne, jaki wozek - bedzie wolal go prowadzic, a nie siedziec w srodku? a moze nie chcial po domu, a jak wyjdziecie to juz bedzie ok?
 
reklama
Sprzedac tamten i kupic ten?????
Mysz nie ma sensu, kupisz nowy i będzie to samo. Jak się zmęczy to na pewno sobie usiądzie. U nas całe szczęście na spacerze siedzonko i wożonko w wózku, więc póki co mogę trochę pozałatwiać spraw, np zrobić zakupy. Pewnie jak się zrobi ciepełko to się to skończy :-(
 
nie wiem jeszcze czy kupie nowy ale tamten jednak sprzedalam :-D
Wystawilam wczoraj a dzis rano juz babka kupila. wieczorem przyjechal maz i odebral :-) Oczywiscie troche zaluej ze nie sprzedalam drozej... wystawilam za 120zl (Kup teraz) albo do licytacji od 100zl. No i jako ze byl nowy to poszedl. No i opcja odbioru osobistego byla kuszaca. Facet mowil ze coreczka ma prawie 3 lata i kupuja zeby byl na lato. Mowil ze wazy okolo 10kg, wiec i ile naprawde tak jest to spokojnie sie zmiesci :-)

A my zostalismy z Mtsym i Hauckiem, ktory pod wzgledem wagi moze super nie jest (no i nie sklada sie w parasolke) ale za to Jas miesci sie bez problemu :tak:
Wózek Hauck Shopper 6, spacerówka + nosidełko (573840097) - Aukcje internetowe Allegro

moze jednak wlasnie jego wezme do pociagu... :confused:
 
mysz1978 gratuluje udanej transakcji:-).
ja jeszcze nie odwarzyłam sie niczego wystawić, choc juz dawno mam ochotę kilku przedmiotów sie pozbyć. jest też kilka rzeczy po mamie..., większość oddaliśmy albo do Caritasu albo do hospicjum ale jest też wózek inwalidzki, dmuchany materac przeciw-odleżynom, sprzęt stomijny i futro, które chcemy sprzedać... zbieramy na pomnik.
jesli to nie kłopot to może któraś z was objaśnić mi kilka szczegółów odnośnie zasad allegro? w sumie to nie ten temat ale co tam.
kiedy płace dla allegro za wystawienie przedmiotu?
i w jakiej formie? przysyłają mi jakaś fakturę?
jak to jest ze zdjęciami? kilka mozna wystawić za darmo a za resztę muszę zapłacić tak?

z gory dziekuje


a co do wózka, to ja myslę, ze ten Hauck jest OK. z doświadczenia wiem, ze nie warto kupować czegoś "lepszego" gdy to co sie ma jest dobre. my zeszłej wiosny zaopatrzyliśmy się w spacerówkę - parasolkę, ale używalam jej tylko jakies 5 miesięcy, bo jak zaczeły padać deszcze to ni jak nie dałam rady prowadzić ją jedną ręką a w drugiej trzymać parasola, wiec powróciłam do starego-dobrego Graco. a teraz odkąd mama umarła to wózka nie używamy wcale. na spacerach sobie spacerujemy.
 
Ostatnia edycja:
Oplaty na allegro naliczają sie automatycznie - przy wystawieniu nalicza sie za wystawienie, natomiast po sprzedazy prowizja. Oplaty nie są duze, no ale są. Raz w m-cu wysylasz im przelew - platnośc przypada 15-go, przypominają mailem.

Co do zdjec, to jesli wklejasz linki do do fotek umieszczonych poza allegro (np. na fotosiku lub imagu) za zdjecia nie płacisz. Jesli natomiast wrzucasz je przez serwer allegro pierwsza fotka gratis (o ile jest mniejsza niz 50 kB), a kazda nastepna bodajze 10 gr.
 
kinga - krupka wlasciwie wszystko opisala :-)

Do zmniejszania zdjec ja uzywam programu Allegro Resizer (do sciagniecia n.p. na programy.onet.pl)
Za wystawienie na przyklad tego wozka mam do zaplacenia 3,5zl (za wystawienie - nie wiem ile bedzie wynosila prowizja za sprzedaz)

obecnie przychylam sie w strone tego wozka
Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

w porownaniu z tym ktory sprzedalam ma wieksze (szersze, glebsze i wyzsze) siedzisko.
No ale porownam je jeszcze z siedziskie mHaucka i sie zastanaowie czy warto kupowac.
 
Lekka spacerówka laska BABY DESIGN BUNNY kurier ! (574770193) - Aukcje internetowe Allegro kolor pomarańczowy leży grzecznie u nas w smoczycy :-). Czy ja wiem czy on taki duży? No Jasiek z całym zimowym oprzyżądowaniem wlazł w niego. Najlepiej poszukaj w sklepach i przymierz Jasia.
Ja tam tego naszego króliczka lubię, całkiem miły wózeczek, kółeczka mu się blokują, rozkłada się łatwo, jak masz dziecko w środku to nie zauważyłam by był wywrotny. Ale jak dziecka w środku nie ma, a ty masz skleroze i zostawisz go z torbą na rzczkach to licz się z tym, że rąbnie do tyłu ;-p. No ale nie kazdy ma taką skleroze jak ja i brak zmysłu podstawowych praw fizyki.
 
Mysz mieliśmy tego Jokera kupic w zeszlym roku, ale w końcu padło na Traffica, bo ten rozkładał się do leżenia, które przydało się, bo synuś przysypiał sobie w nim często, no i ma szersze wygodniejsze siedzisko. Musisz go koniecznie przymierzyć do niego, zeby nie było tak samo jak z tym Deltimem co go sprzedałaś (a swoją drogą to chyba na nim niec nie straciłaś, bo go jakoś okazyjnie kupiłaś?)
Tego Hauka masz super i jeśli wam nie jest bardzo potrzebny nowy wózek, to ja bym przy tym została.
A co do torby z tyłu i przeważenia, to mnie się tak zdarza, jak napakuję do niej cięzkie zakupy albo powieszę jeszcze jakieś reklamówki :-) choć wózek jest dość stabilny.:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
krupko i mysz1978 dzieki za odpowiedz. tylko jeszcze jedno pytanie - oni przysyłają też wysokość opłaty jaką muszę uiścić? czy muszę sama to wyliczyć?
 
Do góry