reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

A ja w drodze do teściów zahaczyłam o Boboland w Oswięcimiu i oglądnęłam Mikado Ox-ford, mieli niestety tylko wersję 3 kołową, ale wózeczek mi się spodobał.
Bardzo miękki i fajnie resoruje, dobrze się prowadzi, gondolka od środka w kolorze kremowym, z regulowanym oparciem, może nie za wielka, ale wydaje mi sie wystarczająca. No i bardzo lekki, przednie koła ma mniejsze od tylnych. Gdyby nie to, że nie jestem przekonana do 3-kołowców, to bym sie zdecydowała na tę wersję, a obawiam się, że w wersji 4-kołowej te koła będą za wielkie (31cm średnicy) i wózek będzie cięższy.
2o2 NOWOŚĆ WÓZEK MIKADO OX-FORD + FOTELIK 0-13 (164287622) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Fajny wózeczek, zastanawiałam się nad tego typu "modelem", tylko mam wątpliwości, czy jak dziecko ma niewiele ponad pół roku i nie chce już jeździć w gondoli, to czy nie lepiej jest wozić go przodem do siebie, a tu niestety nie ma takiej możliwości. Niestety nie mam w tym zakresie doświadczenia :-(
 
Nie sądzę, myślę, że dziecko jest ciekawe świata, dlatego woli iść naprzód i poznawać otoczenie, aniżeli mieć tylko mamuskę przede sobą :tak: :-)
 
A ja myślę, że to zależy od charakteru dziecka i od jego wieku. Syn mojej kuzynki płakał, jak tracił kontakt wzrokowy z mamą, a miał niewiele ponad rok.
 
ło jejku! Nawet mnie nie strasz! Roczne dziecko nie mogące obyć się ani na chwile bez matki?? :szok: :szok:
 
Z wózkiem to ja mam dylemat i to nie mały. Zastanawiałam sie na poczatku nad parasolka plus nosidło ale tu gdzie mieszkamy w zimie zadko kiedy odsniezaja porzadnie chodniki i takimi koleczkami latwo ugrzeznac.
Wolalabym wiec wozek na pompowanych kolach a na dodatek na zwyklych paskach skorzanych i super lekki.
Tylko ze taki wozek czyba nie istnieje ;) Wstepnie wozek obiecal mi znajomy kupic w prezencie ale on duzo gada wiec licze i tak na siebie ;)
Wozek dla mnie musi byc, lekki i praktyczny ( 4 pietro bez windy wiecej chyba nie trzeba dodawac ;))
jesli macie jakies propozycje chetnie zobacze :))
 
jestem w 29 tygodniu i zaczęłam poszukiwania wózka. bardzo odpowiada mi właśnie volant, jednak jego cena jest dośc wysoka. nie chcę, by okazało się, ze zakup tego wózka to pieniądze wyrzucone w błoto, więc może są jakieś mamy, które mają do powiedzenia na temat tego wózka więcej niż sprzedawca w sklepie:).
 
reklama
:-) Hej szerlock :-) ja jestem w 26 tygodniu ciąży i już zakupiłam wózek właśnie implast volant. Oczywiście nie miałam jeszcze szansy na wypróbowanie go (poza jazdą po domku :-) )
Wózek bardzo mi się podoba i myślę, że będę z niego bardzo zadowolona. Aby skręcić nie trzeba unosić przodu wózka co jest bardzo wygodne. Przednie koła są fajnie skrętne i dlatego wózek fajnie sie prowadzi.
Pewnie nie pomogłam Ci aż tak bardzo, ale być może nawet taka opinia Ci w czymś pomoże ;-)
 
Do góry