reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe Hot or Not - czyli co polecamy i co odradzamy

reklama
Nooo ja jak siebie zobaczyłam dziś w przymierzalni w sklepie, to zawału dostałam...

Biodra jakbym miała 5 dzieci, brzuch - jedna wielka miękka masa, w cyckach 44 a w dupie wchodzę w 38 :confused2:
 
Szkoda bo jak dla mnie troche drogo... ale zapytam w aptece czy mozna na sztuki kupic i jak bedzie spoko to pewnie bede czesciej uzywac ;-)
 
Dziewczyny czy któraś z Was korzystała ze steppera? Zastanawiam się czy sobie nie kupić do ćwiczeń w domu.. Małe rzeźbienie po ciąży się przyda zawsze ;-)
 
Jenn ja to miałam i żałuję. Po pierwsze nudne strasznie po drugie juz lepiej pochodzić z wózkiem na spacerze nuż dreptac w miejscu. Tak szybko jsk to kupiłam tak szybko sprzedałam :p polecam bieżnie ;) a tak szczerze to super na wszelkie ćwiczenia jest trampolina wersja kieszonkowa :p taka mala o średnicy może 1m ATHLETIC24 FIT 97 cm - Trampolina domowa | Trampoliny \ Trampoliny domowe \ 95 cm | ATHLETIC24 super sprawa można się nieźle zmęczyć. Udajesz ze biegasz na tym możesz wciąż ciężarki do rąk i machać nimi i brzuszki na tym robić. Cud miód malina :) to będzie mój następny zakup tylko musze miejsce wygospodarować na to wszystko :p
 
No właśnie zależy mi na czymś małym, bo nie mamy miejsca w mieszkaniu. Najbardziej to bym chciała orbitek, ale nie miałabym gdzie go trzymać :-(
 
reklama
Ja tam lubię stepper, ćwiczy się całe ciało w przeciwieństwie do np. rowerka, a zajmuje mniej miejsca niż np. wioślarz. Ale szczerze mówiąc przy dziecku to wystarczą codzienne, dłuuuugie spacery...
 
Do góry