reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

To fakt...Ja marze o takim duzym stole ,do tego 6 krzesel... a jak rozloze to i z 6 kolejnych zeby mozna bylo dostawic...no aleto juz na nastepnym mieszaniu...albo domu :-) teraz nie mamy miejsca na takie bajery :-(
 
reklama
Pati, my na razie mamy tylko 4 krzesła, reszta będzie siedzieć, na czym popadnie:) Bo więcej niestety nie byłoby gdzie postawić, zresztą tak liczne imprezy mamy zaledwie kilka razy w roku... A tak w ogóle to przy rozłożonym stole zmieści się u nas 14-16 osób, więc ciężko byłoby tyle krzeseł trzymać w domu:)))
 
ja znowu fanka jasnego drewna, a w domu mam pośredni kolor:)

Asiu ale kształty bardzo ładne, a przede wszystkim praktyczne. My do naszego stołu mamy 4 krzesła z kompletu, a reszte mamy składanych z ikei. A na imprezach sporo osób bo zawsze 22-25
 
Asiu bardzo ładne. Lubię ciemne meble. Bardzo udany zakup!
A co do marzeń, chiałabym wygrać 6 w totka:-D:-):-D i reszta marzeń sama się spełni:-D:-)
 
Ach ta kasa nie...:baffled: Ja wlasnie jade zaraz wydawac :-D Ciekawe co z tego wyjdzie...obym wszystko dostala bo nie chce mi sie 10 razy na miasto jezdzic za kilkoma rzeczami...
 
reklama
Do góry