reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Zakupowe szaleństwo!

tak, z zamszu są :tak:
dobrze, że piszesz....będę musiała zatem kupić ten impregnat
zastanawiam się czy ceny z allegro są atrakcyjne? z przesyłka ok.30zł, bo nie wiem czy zamawiać czy biegać po mieście i szukać?
 
reklama
Agutku kwiwi kupiłam u nas za 20zł:tak: moja mama też coś płaciła ok 20zł ale nie wiem jakiej firmy:no: i musi to być impregnat do zamszu lub nubuku
 
Zakupiliśmy młodej fotelik samochodowy do 36kg:tak: u nas w sklepie jest taki fotel samochodowy i można wybrany fotelik samochodowy zapiąć i sprawdzić czy dziecko wzrostowo pasuje:tak: oczywiście moja żyrafa jak ulał pasowała:tak: zdecydowaliśmy się na maxi cosi rodi xr:tak:
 
Dziewczyny czekam na dobre rady:-) Co wybrać Cyfrę+ czy PolsatCyfrowy, mowa o abonamencie ok. 40zł. Zastanawiam się i nie mogę się zdecydować.
 
reklama
Do góry