reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

ja mam jakąś dziurę w mózgu, bo możesz mi to powtarzać w nieskończoność, a ja dalej swoje- jak jakiś moherowy durny beret!:-D:-p
 
reklama
ale fajnie taki mały rynek- wymieniamy się okazyjami:-D. to ja tez spieszę donieść, ze w realu pampersy w kazdym rozmiarze 38zł kosztuja, ale czytałam tez żyrafę i w auchan tez taka promocyja. to mam bliżej. juz tez uzywam 3, bo 2 uciskały mocno.
 
Chusteczki Happy można kupić w tej cenie również w Kauflandzie :tak::laugh2:

Pierwszy raz je kupiliśmy (tak na spróbowanie ;-)) i są ok :cool2:
 
betka - gdzie jest polomarket w Gdansku?????

Co do chusteczek to najbardziej lubie Pampers, ale ida jak woda i wychodzi to drogo :-( Kupilam ostatnio szesciopak chusteczek Nivea, ale sa jakies takei bardziej suche... No, wiec nastepnym razem sprobuje innych jeszcze.
 
Evvula my tez z Kubusiem... No a husteczki Huggies Pure lubię, mozna doistac za ok >8 zeta za paczke, 77 sztuk. Są wlasnie mocno wilgotne

Mozna tez xzyscic watka i woda poidobno najlepej

Zastanowie siie nad tym to by byla oszczednosc :)

Aga
 
reklama
mi też w szpitalu mówili, że najlepiej wodą - pielęgniarka chodzila z mokrą pieluchą i pokazywała jak to robić :-D
 
Do góry