reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

u nas 56 za małe w większości, za to 62 za duże troche :baffled:

Mysz, a u kogo kupowałaś te pampersy produkowane w Niemczech??
 
reklama
Ja piore srednio ciuszki małego 1-2 razy w tygodniu, ciuszków mamy dość dużo ale jednak zdaża sie mu przesikać więc nie bede trzymala mokrych ciuszkow tylko wrzucam do pralki i wlaczam pranie :-) Ciuszki Antosia piorę osobno.

Maty tej z pałąkiem nie mamy ale mały dostał matę samą ale też taka wielką ok 140x60-70cm z wywijanymi bokami zeby nie uciekł :laugh2:

Ubranka nosimy na 62cm i niektóre na 56cm ubranka niestety maja rozna rozmiarowke :)

Pampersy uzywamy 3 z mniejszych zostało nam niestety troszke
(z 1i 2 w sumie 58szt) ale wystawie na allegro moze pojda a w zamian kupie inne :cool2:

Pozdrawiamy :-)
 
krupko- a u nas z rozm. 56 jest tak, że większość jest ok, ale znalazły się takie 56, że są za małe, albo strasznie za duże, taka dziwna ta rozmiarówka:nerd:
 
dziewczyny ja wcale nie uzywałam rozmiaru 56, bo był za mały. a teraz to nawet juz 62 w większości za małe i za ciasne. ubieramy głównie 68, jakies 2cm nam wtedy brakuje w spiochach, ale body jak ulał. pampersy tez zaczynam zakładac 3, bo juz od 2 dni kupa nam wypada i zostaja na goloneczkach tez odciski od pieluszki
 
Aletka ja juz własnie go zapianałam po skosie on i tak jak podniesie nozki to ma odsisniete. jeszcze w domu mu założe te 2 i poobserwuje kupe i odciski, bo mam jeszcze poł paczki. podobnie tych 1. ale sie nie zmarnuja, zawsze komus mozna wydac, a ja w najblizszym otoczeniu mam juz trzy dzidzie w brzuchach. ale zazdroszcze tym mamom.


powracajac do tematu mat edu - czy oceniacie je jako wydatek bardzo potrzebny czy raczej odpuscic sobie? bo nie wiem sama co robic.
 
u nas rozmiarowka jest rozna-Dominika wchodzi i 56 i 62-68.
Pampersy własnie wczoraj kupiłam 3 i jest ok

pranie srednio raz na tydz,a prasujecie jeszcze ubranka dla szkrabow,bo ja zaraz po tyg. przestałam
 
ja nie prasowalam wcale,bo nie mialam deski do prasowania.od soboty mam deske,zrobilam wczoraj pranie dzieciecych ciuszkow,ale jeszcze ich nie zdjelam z suszarki,a nawet jak zdejme,to jakos nie za bardzo chce mi sie machac zelazkiem :-D
 
reklama
Do góry