reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

reklama
Aletko- super ze jestes zadowolona z zakupu i że sprawdza się tak doskonale :-) ekstra :tak:

Aniu- bardzo fajny strój na basen :-)

Butów zimowych u nas jeszcze brak, narazie chodzi w Bartkach jesiennych i aż się boję jak nagle przyjdzie jakieś mega ochłodzenie :szok: Kombinezon ma bardzo ciepły ale dwuczęściowy, chcę jeszcze kupić jednoczęsciowy zeby mi łatwiej było go rozbierać w żłobku itd.

Ostatnio mu kupiliśmy stolik z krzesełkami, sam sobie wybrał :-D pokazywałam mu na stronkach rózne rodzaje i przy tym wykazał najwieksze zainteresowanie :-D
STOLIK + 2 KRZESEŁKA OTWIERANE (474965539) - Aukcje internetowe Allegro
Zobaczcie jakie ceny na allegro chodzą :szok: ja dałam w biedronce 70zł :sorry2: Sprawdza się super :tak:
 
Dokładnie te same i też w biedronce zakupiła moja koeżanka :)
Cena 69zł. Nieźle sobie ludzie na allegro chcą dorobić.

Ale a propos cen to np w conforamie widziałam stolik i 2 krzesełka za 70zł a w rossmanie to samo kosztowała 149 :szok:

My też teraz chcemy kupic stolik i krzesełka z tymże szukamy juz czegoś wyższego.
Większosć krzesełek ma siedzisko na wysokości 25cm i blat stołu na 50cm.
Taki wymiar mamy obecnego stolika little tikes i córa już siedzi z mocno podkurczonymi kolanami. [/quote]

No mojemu to jeszcze nózki dyndają :-D no ale u was z uwagi na starszą pociechę czas zmienić a dyzio napewno spokojnie sobie poradzi z wyższym :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ewitko tamte które mi się podobały kosztowały jednak 133 zł ale już nie było rozmiaru i wzięliśmy inne kurdę za 165 zł (masakra!!!) właśnie z sympatexu. Zobaczymy jak sie sprawdzą. trochę mi kolor nie leżał ale doszłam do wniosku że jak mamy jechać do Lublina to sie nie kalkuluje i wzielismy. Po raz ostatni dałam tyle za buty!
 
160-170 to chyba tylko w W-wie i Krakowie :-p
U nas chodzą po ok 120 z nowej kolekcji :tak:
Nie tylko w tych dwóch miastach, bo w moim mieście rodzinnym i u teściów jest niestety to samo. Kurcze strasznie tanio jest u was Krupko!
Evvula ja za 165zł też miałabym takie rozterki, no i chyba kupiłabym buty z innej firmy za 100zł.

A to zdjęcia z dzisiejszej przymiarki składanego kombinezonu z bucikami (nadal nie mamy jeszcze czapki, bo szukamy czerwono-granatowej) W spodniach wygląda jak Pudzian, bo bardzo puchate no i jeszcze za długie, przy okazji z tyłu widać jego misterne paluszkowe dzieło :-D No i niestety lampa błyskowa przekłamała mi kolory a po podrasowaniu do oryginału pokazała się mała różnica kolorów, której w rzeczywistosci nie ma.

P1060514-m.jpg
P1060515-m.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ewitko - sliczny kombinezon i uroczo Pawelek wyglada :tak::tak::tak:

Co do butow to my kupilismy w SMYKu za 109zl, aczkolwiek teraz troche zaluje bo warto pewnie byloby wiecej dolozyc i miec porzadniejsze - z bardziej usztywniona pieta... Tak wiec ewula - mysle ze tak naprawde to dorbze zrobilas :tak:
 
Aletk o -to Marti o tym pisala a nie ja :-)

Ja nie mam dla Jasia krzeselka innego niz to w ktorym je posilki... Nop i u niani ma takei drewniane ktore bylo keidys wysokie, a teraz juz je rozlozyla na krzeselko i stolik. Nie wiem czy od niej teog nie odebrac a nie kupic czegos innego. Tamto dostal Jas na chrzciny od moich rodzicow i chyba im pryzkro ze ich prezent jest caly czas u niani a nie u nas... :-(
 
Aletko my nie mamy little tikes, ale to nasze siedzisko też ma 25 wysokości i nóżki jeszcze nie dotykają całkiem podłogi ;-) a napewno nie są przykurczone :tak:

Ewitko- Śliczny Pawełek w kombinezonie, super trafiłaś z tym kolorem, normalnie jak komplet wyglada :tak:

Myszko- ja bym wzięła od niani to krzesełko, a do niej inne kupiła, napewno rodzicom jest przykro :sorry:
 
co do cen, kupiłam Kacprowi szczeniaczka uczniaczka w tesco zapłaciłam 139zł. Ten sam w real'u kosztował kilka dni temu 99zł...
 
reklama
a co do butów to ja jestem przerażona. To jest generalnie rzecz na której nie oszczędzam i prawie wszystkie Kacper ma bartki, ale przeraża to mnie ich ilość!!!
Jak Kacper zaczął stawiać pierwsze kroczki to miał zimowe bartki po synku mojej przyjaciółki (on w nich nie chodził tylko siedział więc je wzięłam), zaraz potem kupiłam mu półbuty rozmiar 19, potem były sandały rozmiar 21. Pod koniec sierpnia były już za małe ale jakoś przeciągneliśmy to lato. No ale przecież czasem jest też chłodno więc kupiliśmy mu adidaski nike. Był w nich kilka razy nad morzem, jak okazało się że niestety troszkę są za małe. Nawet zbyt brudne nie były... No i trzeba było kupić kolejne półbuty, rozmiar 23. Teraz dołączyły do nich zimówki. Dałam za nie 149,90 w bartku, ale to nie są te z sympatexu. No i w między czasie były kalosze - raz używane! 7 par butów a on ma dopiero półtora roku!!!!!!!! To jakiś koszmar. A jemu tak noga rośnie, że modlę się, żeby do wiosny zimówki starczyły.
Mi też by się przydały buty, ale jak tak dalej będzie to tylko Kacper na spacery będzie chodził, bo my nie będziemy mieli w czym:zawstydzona/y::-p
 
Do góry