reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Olisska, dokładnie tak jak napisalas jest z tymi głupimi rajstopami. Obie dziewczyny maja foteliki Maxi Cosi, matylda 0-13kg, Zuzia następny, takie najbardziej podstawowe. A jaki masz teraz, że Polcia juz sie nie mieści?:szok:
 
reklama
Czesc laski!!!
widze, ze krzeselkowe zakupkowanie sie rozkreca:tak::tak::tak:
fajnie, bo moja Juleczka dostala kaske na chrzciny i tez planuje jej kupic krzeselko do karmienia, bo chyba narazie wszystko ma;
moze jeszcze troche za wczesnie, ale co tam, poczeka, a juz bedzie zakup z glowy:-):-)

rozgladam sie narazie i zastanawiam, ale za dlugo nie bede, bo wybor jest duzy, wiec mozna bez problemu cos fajowskiego wybrac:tak::tak:
 
Olisska - w takim do 18 kg jej nie posadzisz bo nie siedzi sama wiec bez sensu może kup więc jakis najtańszy do 13kg albo używany od kogoś - może jakaś znajoma na pożyczyć ? \bo taki by ci się teraz przyudał ale on bedzie i tak na chwilkę . \a jak Pola będzie dobrze siedziała kupisz ten wiekszy jakiś fajny
 
No kupiłam dzisiaj na e-bay fotelik , ktory ma wkładke od 0-13kg i pozniej od 9-18kg, czyli dwa w jednym. Mam nadzieje, ze sie sprawdzi i ze to dobry zakup, mimo, ze w miare tani:tak: to moj pierwszy zakup na eBay;-) juz sie obawiam, ze sie wciagne za bardzo:-p
 
Olisska - w takim do 18 kg jej nie posadzisz bo nie siedzi sama wiec bez sensu

anaim- ale są wersje fotelików 0-18. ja mam taki Fotelik New Zenith Chicco 0-18 kg - kurier gratis - 539.00 zł : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka tylko w innym kolorze. kupiłam go julci, jak miała z 9-10 miesięcy, a dlatego od 0, bo julcia zawsze drobniusieńka była:-p

matylda- super wybór:) mi te foteliki tez się podobał:)
 
reklama
Do góry