reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Fajna ta gąsienica:-).Juz od jakiegoś czasu zastanawiam się co kupić i na początku chciałam tylko jakiś drobiazg,bo tych rożnych gadająco,śpiewających zabawek mam cale mnóstwo w domu ale teraz to jeszcze przemyślę:-D
 
reklama
Ja chyba zdecyduje (stereotypowo) sie na wozek i lale... Kilka razy bylysmy z Patrycja na spotkaniach mam i dzidzusiow w pobliskim community centre. Patrycja dorwala tam wozek z lala i nie potrafia sie on niego odczepic:tak:, strasznie jej sie podobalo:-D. Chyba jej sie wydaje, ze lala to... prawdziwy bobas:-).

Co do fotelika, to moja mala juz dawno nie jezdzi w tym 0-13.... a tylem do kierunku jazdy, tez nie byloby szansy:no:, zeby wytrzymala choc chwilke:no::no::no: , ale i tak ma problem usiedziec w foteliku:wściekła/y:....
 
Fajna ta gąsienica:-).Juz od jakiegoś czasu zastanawiam się co kupić i na początku chciałam tylko jakiś drobiazg,bo tych rożnych gadająco,śpiewających zabawek mam cale mnóstwo w domu ale teraz to jeszcze przemyślę:-D

Ja sie na to zdecydowałam bo Szymek bardzo lubi jak cos mozna ciągnąć za sznurek , ma bardz dużo zabawek samochodów takich Wadera np. i do kazdego obowiązkowo musi być sznurek doczepiony więc myślę że jak coś będzie grało i jeszcze się da to ciągnąc to już rewelka .
Wózek dostanie od mojej przyjaciółki bo tez kocha wózki wozi misie i samochodziki .. I jak ona zobaczyła że się tak u niej wózkiem bawi to powiedziała że znajdzie jakiś nie różowy i mu kupi:-D:-D
 
moja Oliwka dostała taką gąsienicę na urodziny i powiem Wam, że bawi się nią raz na kilka dni i zabawa trwa jakieś 3- 5 minut. Na początku podobało jej się ale 3 dni i zachwyt minął...Za to ja znam wszystkie piosenki na pamięć. Zabawka sama w sobie bardzo fajna ale u mnie chyba bardziej sprawdzają się duuuże kolorowe klocki i przykrywki od słoików :)
 
A ja kupię małej jakieś klocki widziałam na allegro takie drewniane kolorowe - właśnie się nad nimi zastanawiam bo uwielbia ze mną budować wieże (na razie z puzzli piankowych) a potem je rozwalać
 
moja Oliwka dostała taką gąsienicę na urodziny i powiem Wam, że bawi się nią raz na kilka dni i zabawa trwa jakieś 3- 5 minut. Na początku podobało jej się ale 3 dni i zachwyt minął...Za to ja znam wszystkie piosenki na pamięć. Zabawka sama w sobie bardzo fajna ale u mnie chyba bardziej sprawdzają się duuuże kolorowe klocki i przykrywki od słoików :)

Chyba jak większość zabawek służy dziecku na kilka minut:-D
 
I tak to właśnie z tymi zabawkami.
U nas jest prawie jak w sklepie,żółwiki z wkladanymi klockami na sznureczku,grający stolik,grające krzesełko ,ślimaki z klockami,piramidka ,smok na biegunach,rowerek,kucyk starsong ,klocki i puzzle w roznych wydaniach i wózki dwa a lal kilka(nie liczac tych w piwnicy),a wszystko to na chwile:-(.Oprócz tego mam jeszcze dużo zabawek po Paulinie ale one tez średnio ja interesują.
Najbardziej malej podoba się w pokoju starszej siostry,zwłaszcza polki z książkami.Lubi je oglądać.
Na jednej poukładane są kolorowanki,wiec Liliana ma radochę jak tylko dorwie jakąś kredkę to zaraz maluje(łącznie z podłogą :-D)
To tez przez to mam nie lada problem z prezentem na święta i mikołaja:tak:
 
Ja tez planuje zakup klockow, choc przeraza mnie zwiazany z tym bajzel........... A moja mala tez ksiazki uwielbia, dostala cala fure po corce kolezanki, siedzi i czyta: 'dadada,da,dada':-D:-D:-D.
 
temat prezentów moze juz nieaktualny, ale musze wam opowiedziec o zabawce jaka Maja dostala na urodziny bo jest rewelacyjna. Taki domek firmy chicco do ktorego sie wklada rozne ksztalty klockow i w dodatku ma specjalne kluczyki ktorymi sie otwiera drzwi. codziennie sie tym bawi. od wrzesnia minelo juz sporo czasu, a ona dalej lubi otwierac, wkladac wyciagac ... swietna zabawka tzw strzal w 10 :)
znalazlam linka na allegro
CHICCO 64273 EDUKACYJNY DOMEK FARMA +GRATIS (886536425) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
My mamy taki garnek i ślimaka z fischer price ,Liliana lubi sire nimi bawić ale nie codziennie.Za to moje klucze są czymś bardzo interesującym.Wciąż z nimi chodzi,staje na palcach kolo drzwi i wspina sie do zamka ,ostatnio wynalazła sobie dziurę w odkurzaczu i tam non stop siedzi z tymi kluczami :-D:-D
 
Do góry