reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
alek myślę, że nie ma na co liczyć, teraz to wszyscy będą ceny podnosić bo popyt jest większy. Na wózki sezon przychodzi co kilka lat:-):-):-). Tak mi się wydaje, z ekonomicznego punktu widzenia.
 
Alekas a mi podoba sie wozek, o ktorym wczesniej pisalas :-) Pliko P3 Modular System Tri Fix# szukam takiego tutaj i mam juz cos na oku Silver Cross 3D Pram System, Pistachio - John Lewis

Mi ten Silver Cross się bardzo podobał. Niestety nie było mnie na niego stać dwa lata temu, a szkoda bo świetny wózek:sorry2:. Teraz to już nie opłaca mi się go kupować na raz, bo raczej nie planujemy kolejnego dziecka po tym:-p Zresztą nie ma sensu kolekcjonować kolejnych wózków, bo czas tak szybko leci:tak:
 
alek myślę, że nie ma na co liczyć, teraz to wszyscy będą ceny podnosić bo popyt jest większy. Na wózki sezon przychodzi co kilka lat:-):-):-). Tak mi się wydaje, z ekonomicznego punktu widzenia.

Aga ale ja nie liczę, że na pewno będą wyprzedaże :-) Wózek i tak przecież kupimy :-D Ale w styczniu :-)
 
Elwis bombowy ten wózio, masz rację!!! :tak:tak... cena 2 tys + jeszcze dodatkowo śpiworek ok. 200 zł. Wiesz, pamiętaj, ze zawsze możesz sprzadać jak już nie bedziesz potrzebować. ;-)
 
Elwis_m wozek bardzo fajny, ale czemu przy takiej cenie osobno trzeba placic np. za torbe?:sorry2: Wiesz co, jednak wydaje mi sie, ze ciezko bedzie sprzedac taki wozek, bo chocbys chciala za niego tylko polowe ceny, to i tak bedzie ok. 1000 zl. Ja np. bym nie kupila uzywanego wozka za tyle...;-)
 
reklama
Elwis_m wozek bardzo fajny, ale czemu przy takiej cenie osobno trzeba placic np. za torbe?:sorry2: Wiesz co, jednak wydaje mi sie, ze ciezko bedzie sprzedac taki wozek, bo chocbys chciala za niego tylko polowe ceny, to i tak bedzie ok. 1000 zl. Ja np. bym nie kupila uzywanego wozka za tyle...;-)

no wiem :-)
ale cholernie ciężko znaleźć wózek, który ma max 57 cm szerokości.
 
Do góry