reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

reklama
Ja jak moje poprzedniczki popieram że lepszy dobry używany wózek...
Sama z Bartkiem zdecydowałam się na murę 4 w 2008 roku i powiem że był to strzał w dziesiątkę, koleżanki miały różne wózki więc mam porównanie... w obecnej sytuacji zostaję przy mojej murze która pomimo pięciu lat jest w stanie idealnym, a wiele przeżyła wertepy las i błoto to były nasze żywioły... kupiłam "parasolkę" na wakacje i do samolotu i powiem Wam że przez całe trzy tygodnie szlak mnie trafiał z tymi kółkami, wózek dałam przyjaciółce bo jej był reklamowany i już go więcej nie chciałam...
 
Jak wybieracie wózek, to jeszcze jedna rada: jechać na żywo i zobaczyć :) Porównać z innymi wózkami. Popytać znajomych, bo czasem się okazuje, że z czasem wiedzą, że coś w wózku im nie pasuje, że woleliby inny itd.

A poczytać najpierw o nich nie zaszkodzi :)
 
rojku widzę ze Ty masz dzieciątko w podobnym wieku do mojego, pytanie...czy kupujesz do wózka tzw. dostawkę czy masz może wózek 'rok po roku' bo ja się zastanawiam właśnie. W tych rok po roku to najbardziej mi "gondola nie odpowiada" bo spacerowki są już fajne.
 
owszem najlepiej zobaczyć na żywo,jeśli macie od kogo pytajcie jak się sprawuje konkretny lub jaki polecają inne mamusie, wiadomo też że jednej kobiecie będzie odpowiadał niski innej wyższy,ale fajnie że teraz te wózki są w zestawach, kupujesz na kilka lat głęboki masz spacerówkę i fotelik, myślę że to jest super wyjście,no ale poza tym musicie dostosować wózek do siebie
 
reklama
AnnaJ007 myślę o dostawce. Chociaż jak się jakiś fajny używany i tani trafi rok po roku, który będzie mial gondolkę i spacerówkę to tez się zastanowię. Z tych rok po roku podoba mi się Baby Jogger City Select, ale cena zaporowa :crazy: Nawet takiego używanego
 
Do góry