reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

Fajny ten Baby Jogger, ja też raczej o dostawce myślę ale również oglądałam podwójne, np phil&teds tylko tam mi nie odpowiada że małe dziecko w takim "kokonie" pod spodem śpi.
 
reklama
No właśnie jeśli już taki wózek, to ja chciałam, żeby ta gondolka była nie kombinowana, tylko z prawdziwego zdarzenia. Właśnie w tych P&T tak to dziwnie jest rozwiązane. Jednak dzidź musi sobie wygodnie leżeć.

Moja siostra 10 lat temu, jak nie było takich wózków, to kładła deseczkę na gondoli i na tej desce sadzała starszą dziewczynkę :)
 
deseczkę?w jakim celu?

No właśnie jeśli już taki wózek, to ja chciałam, żeby ta gondolka była nie kombinowana, tylko z prawdziwego zdarzenia. Właśnie w tych P&T tak to dziwnie jest rozwiązane. Jednak dzidź musi sobie wygodnie leżeć.

Moja siostra 10 lat temu, jak nie było takich wózków, to kładła deseczkę na gondoli i na tej desce sadzała starszą dziewczynkę :)
 
Deseczka położona przez szerokość wózka służyła jako siedzisko dla drugiego. Napisałam "na tej desce sadzała starszą dziewczynkę". W tamtych czasach nie były dostępne żadne dostawki, ani wózki rok po roku.

Tak jak pisałam w poprzednich postach, myślę bardziej nad dostawką, bo jak jakiś wózek mi się spodobał, to cena powalała.
 
no tak,wcześniej trzeba wymyślać rozwiązania, dziś są ale drogie ;/ a takie wózki z 'podstawką' dla dziecka,żeby stało?też drogie?
 
Takie dostawki do stania nie są strasznie drogie, ale to na chwilkę. Wątpię, żeby dziecko na tym długo wytrzymało.
 
w sumie to masz racje to może być dobre na chwile, na dłuższy spacer, wyprawę lepiej by się sprawiło siedzisko jakieś
 
reklama
Do góry