reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

reklama
A ja nie umiem się przełamać, żeby coś kupić.
Myślę, że właśnie za wcześnie.

Z drugiej strony obrączki ślubne kupiliśmy zaraz po zaręczynach. Nie mogłam się powstrzymać i potem rok leżały w szafie. :-p

Zazdroszczę tym z Was, które mają rzeczy po starszych dzieciach. Jak pomyślę, ile zapłacimy za wyprawkę, to robi mi się słabo...
 
Wiesz ja tez sie boje i przed każdym kolejnym Usg mowię że cos kupie dla dzidzi ha ha i jak juz jest po wizycie to mi przechodzi a pozniej mowię dobra po następnej wizycie ;)
No i tak to pewnie dotrwam do końca :) nie No mam nadzieje ze wkońcu nadejdzie czas takiej odwagi i pewności ze teraz to juz na pewno bedzie wszystko ok
 
Ja też jeszcze jakoś nie umiem nic kupić, nawet skarpeteczek. Chyba nie dociera do mnie jeszcze do końca, że będziemy mieli małego bobasa :) Koleżanka mi wczoraj pisała, że będą otwierać w sobotę sklep z praktycznie samymi wózkami i będą na pewno promocje, nawet za rezerwację wózka. Ale jakoś dla mnie zakup wózka jest zbyt odległy :baffled:
 
A ja nie wierzę w zabobony i żadne głupie powiedzenia.
Uważam , że jak teraz jest czas i ma się na to pieniądze to można powoli coś kupować. Dlaczego odbierać sobie taką przyjemność?!
Poza tym na koniec będzie ciężko nagle wszystko skompletować. Póki co to nawet nie wiem jakie butelki wybrać i co dokładnie będzie mi potrzebne? Jak wybrać dobre łóżeczko jaki wózek? A czy jak kupię fotelik przenośny do auta to bujaczek-leżaczek tez się przyda? Tyle rzeczy jest do ogarnięcia. Nie dałabym rady wszystkie na koniec. Trzeba poczytać opinie, dane techniczne , wybierać, szukać w najlepszych cenach - to wszystko zajmuje sporo czasu. No chyba, że któraś już jest mamusią i się zna :)
 
Ja w zabobony też nie wierzę, ale hmm.. chyba nie do końca wierzę, że będziemy mieć dziecko! Niby wiem, a jednak tak jakby nie...
Parę razy już miałam w ręku skarpeteczki, buciki... ale cały czas mam w głowie myśl, że to nie dla mnie, to dla małych dzieci i ich rodziców..
 
zalozylam watek i na niego juz potem nie weszlam :-D juz odpisuje i dziekuje za wszystkie komplementy!

karenm liscie sie ruszaja i gra muzyczka. zabawki mozna doczepiac w wielu miejscach, ogolnie atrakcji ma sporo. a hustawka jest do pradu.

widze ze watek sprowadzil duzo dziewczyn, ktore sprzedaja rzeczy. moze komus sie przyda.

mAgnesia a dlaczego maz nie pozwala kupowac? chociaz ksiazki dla siebie zwiazane z ciaza kupiliscie, tez cieszy :tak: czekamy na zdjecia!

co do zakupow na tym etapie to zgadzam sie w 100% z Domi!
 
reklama
No ja tez nie wierze z zabobony to chodzi tylko o strach

Wczoraj byłam z mężem pooglądać meble ciuszki i wózki
Tak zeby sie zorientować w cenach co gdzie i jak
Wiec wiem gdzie warto jechać gdzie nie
A na wózek czeka sie 1,5 miesiąca ale zostaliśmy tak potraktowani ze nie mam ochoty tam kupować tylko ze to 2 miejsce w którym mozna kupic mój wózek masakra
Ta wyspa to jak wieśkudIe nie zamawiają z zewnątrz to znaczy z lądu bo trzeba dopłacać podatek i wychodzi 2 x drożej szok jak w więzieniu
Ale mam pomyślnemu stelaż kupic używany a resztę dokupowac przecież spacerówki i tak nie potrzebuje od razu

Ale mamy tu takie sklepu z przecenionymi rzeczami firmowymi i dla małych dIeci tez sa bardzo fajne i ceny też super :)

Wiec zakupy chyba zacznę od stycznia ;)
 
Do góry