reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Dziewczyny napiszcie proszę co to za fenomenalne kropelki na kolkę?
A co do laktatora to jak was czytam sama zaczynam sie zastanawiać nad kupnem. Jakoś nie wyobrażam sobie mojego męża latającego po to ustrojstwo po sklepach :) a w przypadku majej prawdopodobnej cesarki laktacja może ruszać z problemami...
Jest tu któraś mam po cesarce i ewentualnych problemach laktacyjnych? Jeśli tak to niech sie ujawni i napisze parę dobrych rad czy uwag...
 
reklama
ajak ja tylko chciałam apropo tych kropelek.Podobno rewelacyjna jest "Gripe Water ".
Tu wiele koleżanek mi ją polecało i wiem że w Polsce też jest dostępna w aptekach. Ale proszę o wypowiedz bardziej doświadczonych mamuś :tak:

Wiecie trafiłam na obniżki posezonowe cieplejszych rzeczy dla dzieciaczków no i kurcze jak tu nie skorzystać kiedy wszystko o połowę tańsze a może i lepiej?

No to się chwalę;-)
śpiworek :
78525675is6.jpg


I takie wdzianka ze spodenkami :

47644150yp3.jpg



34167753pt7.jpg



no i na koniec body na święta hehehe ;-)

69665127mf4.jpg
 
Sylwia co do wozka on jest bez godoli, tutaj jest wlasnie problem, bo albo kupujesz sama godole albo od razu spacerowke. A godole sa strasznie drogie, malo kto sie na nie decyduje. jesli chodzi o raczke to tam jest jedynie przycisk do skladania wozka. Jest oczywiscie podstawaka do picia i np. na inne rzeczy. :tak::-D
Bastra pozniej faktycznie mozna zrobic z niego tapczanik. :-):tak:
Jo_asia taki wlasnie wybralam, mysle, ze dla dziewczynki bedzie jak w sam raz.:-)
Minkota nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze juz mam to zglowy, bo coraz to cos nowego wynajdowalam na tym internecie, az mialam lekka obsesje czy sie aby wyrobie z tym wszytstkim. Teraz musze kupic materac, ale mysle, ze juz z tym nie bedzie takiego problemu. Chce jeszcze kupic taka mate edukacyjna i mysle, ze tu beda schody, bo jest tego strasznie duzo.:szok::szok:
 
I my również prosimy o dokładną nazwę tych cudownych kropelek.....:tak::tak::tak:
minkota Śliczne te cieplejsze ubranka :-)
 
Dziewczyny, wiem że już kiedyś pisałyście coś o butelkach, ale ja mam takie pytanko: Czy wiecie jaka butelka jest najlepsza, jeśli chcę karmić piersią, a czasami dokarmiać butelką (np na spacerku albo jakbym musiała z kimś Córcię zostawić i podać jej swój pokarm z butelki)? Chodzi o to, że boję się by później Dzidzia nie odrzuciła piersi bo z butelki będzie Jej łatwiej- czyli najlepsza taka by tyci się musiała namęczyć jak przy cycusiu. Myślałam o butelce Tommee Tippee. No i kupić 150ml czy lepiej od razu 260ml?
 
Evciaaa 150ml na początek jest ok. Ale pamiętaj, że po podaniu mleczka butelką nawet jeden raz możesz potem mieć kłopoty z wróceniem do karmienia piersią. Butelki Tommee Tippee są teraz chyba najbardziej chwalone.
 
Dzięki Asia. Ojej... chciałabym bardzo uniknąć takiej sytuacji że mam pokarm a Dziecko woli butelkę. No więc jak inaczej podać odciągnięte mleko by nie było problemu? Jest jakiś sposób? Jeśli nie i Kamilka będzie się krzywić to trudno... chyba będę zmuszona wtedy zakupić elektryczny laktator i podawać mleko butelką.
 
minkota cudne te ubranka

eevciaa ja myślę że na poczatek150ml wystarczy a co do butelek słyszałam tez pozytywne opinie o butelkach LOVI
 
reklama
evcia ja np na początek kupuje jedną butelke 150ml Tommee Tippee. Czytałam o nich dużo i inne mamy z powodzeniem karmiły tą butelką i piersią. Jednka jak będzie u nas to już musimy się same przekonać. Zresztą jak ze wszystkim :) Potem do takiej butelki można dokupić smoczek o większym przepływie i może ona służyć jako buteleczka do wody lub soczku :)
 
Do góry