reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Saly właśnie taką rozmiarówkę posiadają ubranka przeze mnie zakupione i tam wszystkie tak mają, na kg i miesiące. JA kupiłam trochę na 0-3 i 3-6. Pewnie jest tak jak mówisz, bo mam jedne spodnie 0-3 drugie 3-6 a są identycznej wielkości jak do siebie je się przyłoży
 
reklama
Zakupy dla dzidzi:
bodziakcy2wi5.jpg


fiolecikiib6fc4.jpg


koniker8.jpg


mapkins2.jpg


pajacykvu5qv3.jpg


paseczkihk4.jpg
 
Amandio śliczne ubranka najładniejsze te pierwsze body, spodnie fioletowe i różowo-żółty pajacyk. Teraz pokaż co dla siebie kupiłaś :)
 
Teraz zkupy dla mnie:

Jedyna nowa rzecz - spódniczka za 100zł:

nowazv7ec0.jpg


I już reszta z odieży używanej:

Wyobraźcvie sobie że to bluzka bo ma ramiączka (schowałam) ja mam zamiar nosić jako spódnicę :D

kwiecistahy6.jpg


A ta miałą być "przed telewizor" taka domowa ale stwierdziałm ze fajnie do jeansów wygląda:

przedtvsa3.jpg


ramiczkajn0td7.jpg


rtuniczkabv5ah5.jpg


tuniczkabordoxa8mh6.jpg


zielonkago6.jpg


Oczywiście wszystkie ciuchy orginalne: Dorothy Perkins, New Look, Atmosphere ;) Mogę się teraz lansowac w bluzkach gdzie jedna średnio kosztowałą 6-7zł hihihihi
 
Faktycznie nastawiam sie bardziej na dziewczynkę ale w ciucholanach generalnie 70% to ciuszki dla dziewczynki raczej niz dla chłopczyka ale jak fajna jakąś znajdę dla chłopca to biorę bo nie wiadomo co siosra ma w brzuszku ;)
 
Ponieważ wcześniej nie miaąłm okazji pooglądac zakupów to teraz piszę do wszystkic po kolei:
Bena widzę że lubisz dinozaury ;) a co do bucików to sa przepiękne ja sama mam fijoła na punkcie bucików, mam już mnóswto niemowlęcych, chociaz wiem że mało praktyczne ale wyglądają tak cudnie że po prostu nie potrafię sie oprzeć. A to wdzianko to fatycznie jak dla wcześniaka bo jakies krótkie nóżki ma ale moze z raz uda Ci sie założyć bo życzę żeby Twoja dzidzia nie urodziła sie za wcześnie.
Sylwia ja uwielbiam rzeczy z Disney'a bo mają super motywy, ten dresik bardzo praktyczny jest dodatkowo zawsze moze zakładac oddzielnie niekoniecznie razem. Super że mąż się zaangażował w zakupy bo naprawdę bardzo miłe, bo Patryk nienawidzi nic co związane z zakupami. A najlepsze jest to ze wylicytował naprawdę fjany komplecik. Tylko albo mi się zdaje albo to takie pod chłopaczka wszystko czyżbyś intuicyjnie wyczuwała ze to chlopiec???
Kasia widzę że stawiasz na "świeżość" i pastele, podobno dziciaczki właśnie w takich jasnych kolorkach wyglądają najładniej :) Wszystko piękne i juz pod córunię dobrane
jussti łóżeczko jest przecudne, bardzo podoba mi sie stylistyka z tymi gwiazdami i księżycem, no i jaka ładna wanienka ciekawe skąd ją wzięłaś ;) :p Ciesze się że mogłam doradzić komuś i mam nadzieję że będziesz z niej tak zadowolona jak i ja. Widze też ze sporo zakupów dla siebie poczyniłąś szczególnie spodni zatrzęsienie, ale to bardzo dobrze bo ja już nie mam w czym chodzic. Najbardziej podobają mi sie rybaczki bo ja w ogóle uwielbiam długość 3/4 czy to nogwaki spodni czy rękawki bluzeczki. Tak patrzę i ptrzę i chyba masz najwięcej ciuszków z nas wszystkich. Rotaneczka ma rację dla mnie też najładniejszy jest komplecik khaki, normalnie nie przepadam za tym kolorem ale ten komplecik ma w sobie coś urzekającego. Zimowe ciuszki sa powalające po prostu i szczególnbie upodobałam też sobie zestaw bodziaków niebieski u Ciebie.
Nikula aparat masz chyba bardzo dobry bo jakoś czdjęć jest super no a same ciuszki miodzio jeszcze z wieszaczkami niektóre widzę no i ja bardzo tez lubię paseczki :)
Emi witaj w klubie dziewczyn ubierających sie za grosze w ciucholandach, bluzka bardzo stylowa
Saly ja tez mam mix ciuszków od 0-12 m-cy, biorę wszytsko co ładne w ciucholandach i łapie się okazje po prostu, zresztą co to jest rok?? Zleci bardzo szybko nim się obejrzymy. A rozmiarówką się nie przejmuj dziś widziałam bluzeczkę jedną na 6-9 m-cy która wielkością byłą identyczna co druga 18-24 m-ce i bądź tu mądry...
Ona_Mika i reszta koleżanek - czapeczki i łapki-niedrapki co towar deficytowy w normalnych sklepach. Ciężko jest dostać maleńkie czapeczki które byłyby naprawdę ładne, wiem bo miaąłm ten problem jak sie siostrzeniec urodził i były w sklepach ale wszytskie wyglądały jak z bawełny przemysłowej i takie "mdłe", tak więc najlepiej właśnie takie rzeczy w ciuchlandach wygrzebywać. Moniczka czapunie śliczne a łapki niedrapki to założę się że z milusiej bawełny.
 
reklama
Do góry